Zestawy prezentowy yerba mate na urodziny

Moja rodzina wie, że lubię pić yerba mate. Mimo to nie spodziewałam się nigdy, że okażą tak dużo zrozumienia. Nigdy nie byli zbytnio przychylni do tego mojego zainteresowania, bo nie wiedzieli, co to jest za dziwny napar. Dopiero kiedy wyjaśniłam, że to napar z ostrokrzewu paragwajskiego, i że jest naprawdę smaczny oraz kiedy dałam im spróbować, jakby więcej pojęli.

Zestawy prezentowe ze sklepu internetowego – dobry prezent?

zestawy prezentowe sklep internetowyMama zawsze wciskała mi do ust miód manuka, który też nie wszystkim jest znany. Do moich zaś upodobań odnosiła się z rezerwą. Dziwiła się, że nie piję kawy i trzymam się na nogach od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Nie lubiła jednak próbować nowych rzeczy, zwłaszcza gdy były niewiadomego pochodzenia. Mogłam jej pokazać moje zestawy yerba mate, ale na nic by się to nie zdało. Ona i tak wolała kawę i herbatę. Dopiero niedawno postanowiła nieco otworzyć się na nowe rzeczy. Skutkiem było to, że na przykład oglądała moje naczynka do yerba mate. Myślałam, że chce sobie kupić coś podobnego. Ale okazało się, że rozważała zakup czegoś na prezent urodzinowy dla mnie. Przeglądała różne zestawy prezentowe sklep internetowy i w końcu kupiła mi jeden z nich. Reszta rodziny dołożyła się do tego wielkiego, kilkukilogramowego prezentu.

Okazało się, że dostałam bardzo smaczną mieszankę yerba mate. Byłam zaskoczona i poczęstowałam nią wszystkich. Tata nie poczuł chęci kontynuowania picia, ale mamie nawet zasmakowało. Zyskałam towarzystwo w spożywaniu tego naparu w domu. Czasami wymieniała swoje herbatki właśnie na yerba mate.