Zestawy kosmetyków do auta

Z zeszłym miesiącu mój chłopak miał urodziny. Długo zastanawiałam się nad tym jaki kupić mu prezent. Chciałam by było to coś mało oczywistego, coś czego by się nie spodziewał. Jak zwykle w dniu jego urodzin zabrałam go na pizzę, którą uwielbia i kupiłam mu jego ulubioną wodę kolońską, ale chciałam dać mu coś jeszcze. W końcu wpadłam na fajny pomysł.

Kupiłam chłopakowi dwa zestawy kosmetyków do auta

kosmetyki do autaWłaściwie muszę się przyznać, że to nie ja wpadłam na ten pomysł, a Internet – przeczytałam artykuł o najlepszych prezentach dla faceta. Ale mimo tego, że pomysł nie był tak do końca mój to prezent był naprawdę wyjątkowy. Kupiłam mojego chłopakowi kosmetyki do auta, tak dobrze czytacie, też nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Na motoryzacji się nie znam, nie mam nawet prawa jazdy, a więc nie wiedziałam, że można kupić specjalne produkty do pielęgnacji np. obić foteli samochodowych i byłam w szoku, że można takie produkty dostać w fajnie skomponowanych zestawach. Dla swojego chłopaka wybrałam zestaw do pielęgnacji karoserii pojazdu i opon, w którym znajdowały się różne, dziwne rzeczy, o których nie miałam i nie mam bladego pojęcia takie jak np. wosk czy specjalne rękawice do nakładania, któregoś z produktów. Oprócz tego zestawu wybrałam też mniejszy zestaw, który przeznaczony był do czyszczenia i pielęgnacji tapicerki skórzanej w samochodzie.

Mój chłopak był zachwycony prezentem. Szczerze mówiąc to spodziewałam się, że zestaw tych kosmetyków mu się spodoba bo lubi on samochody i w jego aucie jest zawsze czysto i przyjemnie. Ale nie spodziewałam się, że będzie cieszył się aż tak bardzo. Ale w sumie dobrze, skoro tak mocno spodobały mu się wszystkie prezenty ode mnie i ogólnie cały dzień jego urodzin to chyba mogę liczyć na fajne prezenty od niego w moje urodziny.