Zawiesiłam porządne zasłony w sypialni

Postanowiłam przeprowadzić mały remont w sypialni. Nie mam dużych funduszy więc zależy mi na wprowadzeniu kilku zmian jak najniższym kosztem. Ostatnio czytałam sporo artykułów jak można wykonać takie zmiany. Zawsze wydawało mi się, że konieczny jest generalny remont ale okazuje się, że wystarczy kilka dodatków i pokój może wyglądać zupełnie inaczej.

Kupiłam piękne zasłony

zasłony bydgoszczPostanowiłam skorzystać z porad i kupić zasłony w kolorze miętowym. Do tej pory w sypialni nie miałam ani firan ani zasłon i muszę przyznać, że przestało mi się podobać takie puste okno. Postanowiłam wybrać zasłony Bydgoszcz w pięknym kolorze, który będzie idealnie pasował do mojego wnętrza. Uwielbiam kolor miętowy i bardzo dobrze będę czuła się w takiej tonacji relaksując się w sypialni. Poza zasłonami postanowiłam odmalować ściany i a także kupić poduszki i narzutę. Moja sypialnia na pewno będzie wyglądało zupełnie inaczej. Malowanie wykonam z koleżanką. Już się umówiłyśmy na weekend. Kupiłam farbę i inne dodatki, które postanowiłam wykorzystać w sypialni. Zasłony Bydgoszcz, które wybrałam do mojej sypialni bardzo spodobały się mojej koleżance, z którą malowałyśmy ściany. Stwierdziła, że zasłony, które wybrałam są porządne i bardzo ładnie będą wyglądały jak zostaną powieszone. Okazało się, że materiał jest solidny i nie gniecie się. To jest dla mnie bardzo ważna informacja. Nie będę musiała zasłon dodatkowo pracować po praniu.

Sypialnia po naszym remoncie wygląda idealnie. Bardzo mi się teraz podoba. Na pewno będę spędzała w niej dużo czasu. Zasłony na prawdę dużo zmieniły w pomieszczeniu. Nie wyobrażam sobie teraz żeby ich nie było. Dokonałam dobrego wyboru jeśli chodzi o kolor. Kolor miętowy ładnie rozświetla pomieszczenie i idealnie pasuje do wystroju.