Zaprojektowanie nowoczesnej hali pneumatycznej

Jako projektant cieszyłem się sporym uznaniem wśród swoich klientów, gdyż zawsze byli oni zadowoleni z moich usług. Nie było dla mnie zlecenia nie do wykonania, ponieważ nie dość, że posiadałem najlepszy program, to na dodatek ogromny talent.

Projekt hali pneumatycznej dla wymagającego klienta 

hale pneumatyczneMój ojciec podesłał mi klienta, który miał dość nietypowe zlecenie. Interesowały go tylko projekty hal i dlatego zgłosił się do mnie, bo słyszał, że jestem najlepszy. Owszem, projektowałem już hale pneumatyczne i miałem świadomość jak zabrać się za ten projekt. Klient był wyjątkowo wymagający i stawiał jasno sprawę jak hala ma wyglądać. Zapisałem wszystkie jego sugestie i uwagi, po czym od razu zabrałem się za projekt takiej hali. Miała być duża i wysoka, dlatego w pierwszej kolejności tym się zająłem. Wiedziałem w jakiej okolicy miała zostać ta hala wybudowana, dlatego również wziąłem pod uwagę budynki, które tam się znajdowały. Projekt hali pneumatycznej miał być dostosowany do wyglądu okolicy, co nieco dawało mi ograniczenia. Musiałem się jednak stosować do tych konkretnych zasad. Nie zapytałem klienta co ma powstać w tej hali pneumatycznej, ale to nie był mój interes. Klient dzwonił do mnie codziennie, żeby dopytać o postępach w projekcie hali, co zdecydowanie zmotywowało mnie do pracy. Wiedziałem, że zależało mu na czasie i chciałem projekt wykonać jak najszybciej. Kiedy już wszystko było gotowe, to sam zadzwoniłem do klienta, żeby zaprosić go na prezentację.

Muszę przyznać, że projekt zaskoczył mnie niesowicie. Nie raz projektowałem hale tego typu, ale ta wyszła mi wyjątkowo dobrze. Oczywiście też została doceniona przez klienta, który był wręcz zachwycony. Ten klient był wyjątkowo wybredny, ale sprostałem jego oczekiwaniom.