Zakupiona koszulka była idealna

Niedługo mamy rocznice. Postanowiłam przygotować dla mojego męża niespodziankę. Jakiś czas temu widziałam, że oglądał zegarki. Do tej pory jeszcze sobie nie kupił więc pojechałam po pracy do galerii żeby zrobić jakieś zakupy. W sklepie spodobał mi się zegarek ten, który mąż ostatnio oglądał. Postanowiłam go zakupić., zegarek zapakowany był w ładny kartonik, byłam pewna że mąż będzie zadowolony.

Mężowi spodobała się koszulka

koszulka polo rozmiar LKiedy już miałam wychodzić ze sklepu zobaczyłam na wieszaku fajną koszulkę. Była w ulubionym kolorze mojego męża, postanowiłam ją jeszcze kupić. Materiał był bardzo dobrej jakości. Wiedziałam, ze koszulka mężowi się spodoba. Nie miała zbędnych napisów, których mój mąż nie lubi. Koszulka polo rozmiar L była idealna. Bardzo mi się spodobała. Poprosiłam żeby mi ją spakowali i zapłaciłam gotówką. Mamy wspólnie konto więc nie chciałam żeby domyślił się, ze szykuję dla niego jakiś prezent. Chciałam Marcina zaskoczyć. Często szykujemy sobie niespodzianki i to jest bardzo fajne. Kiedy byliśmy już po kolacji i wręczyłam mu prezent widziałam radość na jego twarzy. Koszulka bardzo mu się spodobała tak samo jak zegarek. Od razu postanowił przymierzyć i pasowała jak ulał. Koszulka polo rozmiar L była idealna. Mój mąż bardzo ładnie w niej wyglądał. Zawsze mi się podobał w niebieskim kolorze. Kiedy go poznałam to także miał podobny odcień. Mąż ma ciemniejszą karnację i w niebieskim kolorze jest bardzo przystojny.

Okazało się, że z tej firmy ma sporo koszulek i jest z nich bardzo zadowolony. Są one wytrzymałe i nie tracą kolorów w trakcie prania. Można je prać w pralce i łatwo się je prasuje. Ciesze się, że moja niespodzianka mu się spodobała. Ja także dostałam prezent. Spędziliśmy miłe popołudnie i wieczór. Dobrze, że mamy siebie i możemy się cieszyć każdą wspólną chwilą.