Wytrzymałe korpusy Atlas kuchni

Jak deklarują producenci korpusy w meblach kuchennych Atlas wykonane są z płyty melaminowanej, która posiada grubość 18 mm. Dodatkowo płyta taka jest odporna na ścieranie. Klejenie korpusów odbywa się za pomocą specjalistycznych technologii, dzięki czemu uzyskujemy trwałość oraz precyzję wykonanych mebli kuchennych.

Gwarancja bezpiecznego użytkowania kuchni Atlas

atlas kuchnie gdyniaMeble kuchenne, które chcemy zakupić powinny posiadać przede wszystkim estetyczne oraz solidne półki, do których będziemy mogli włożyć różnego rodzaju sprzętu oraz naczynia, a także artykuły spożywcze. Będziemy mogli zamówić półki wykonane z płyty melaminowanej, ale również z bezbarwnego i hartowanego szkła. Takie elementy mebli kuchennych są niezwykle wytrzymałe oraz bezpieczne w użytkowaniu i świetnie prezentują się w szafkach posiadających przeszklone fronty. Wiele zalet posiadają atlas kuchnie Gdynia jest miastem, gdzie będziemy mogli zamówić meble kuchenne dopasowane do naszego mieszkania. Mechanizmy w szafkach kuchennych zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni oraz usprawnić pracę w kuchni. Dodatkowo będziemy mieli bardzo łatwy dostęp do przechowywanej żywności oraz naczyń kuchennych, a także różnego sprzętu AGD. Wszystkie szafki w meblach kuchennych posiadają również estetyczne wykończenie i mogą być dopasowane wzornicze oraz stylistycznie do frontów. Takie rozwiązanie sprawia, że meble kuchenne są niezwykle istotną funkcję dekoracyjną w kuchni.

Meble kuchenne Atlas wykorzystuje się również najwyższej jakości podnośniki, Które gwarantują nam dostęp do wnętrza szafek, a także komfortową obsługę. Takie rozwiązanie sprawia również to, że nawet najbardziej masywne fronty będą otwierały się z bardzo dużą łatwością. Dodatkowo w środku zostały zamontowane specjalne hamulce.