Wynajem aut w Katowicach

 

Bardzo dużo osób posiada własny samochód, ponieważ wykorzystują go do codziennego funkcjonowania. Jednak są też tacy, którzy jeżdżą nim tylko w weekendy lub na specjalne okazje. Można też z niego korzystać jeżeli się go nie posiada na własność.

Ile trwa wynajem samochodu?

najem długoterminowy w katowicachSamochód można kupić nowy w salonie, ale też używany w komisie czy od innego właściciela z ogłoszenia w internecie. Podobnie jest z wypożyczeniem pojazdu. Można wynająć dowolne auto w ramach krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego najmu. Przeważnie przedsiębiorcy wybierają najem długoterminowy w Katowicach, ponieważ potrzebują pojazd do bieżącej działalności. Po jego zakończeniu, muszą oddać auto lub j wymienić na inne. Długoterminowy najem obejmuje okres powyżej dwudziestu czterech miesięcy i jego zakończenie jest indywidualnie ustalane z klientem. Co do wyboru samochodu, to klienci mają spory wybór, ponieważ większość wypożyczalni posiada flotę samochodową liczącą od kilkudziesięciu do nawet kilkuset modeli z różnych marek. W zależności do czego konkretnie jest potrzebny samochód, to można wypożyczyć małe i kompaktowe auto, duże combi czy miejską terenówkę. Wszystkie modele mają dokonywane na bieżąco przeglądy techniczne, opłacone ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i auto casco. Każde z nich posiada również w standardzie klimatyzację, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby czy ABS. Są to samochody nowe lub mające maksymalnie kilka lat więc są komfortowe i sprawne, dlatego sprawdzą się w każdych warunkach.

Poza długoterminowym najmem, który jest głównie kierowany do przedsiębiorców, dostępny jest też najem krótkoterminowy, który zaczyna się już od jednego dnia, a kończy na trzydziestu. Jest on idealny dla większości klientów indywidualnych.