Wynajęcie klientowi małego magazynu

Byłem inwestorem i działałem na terenie całego kraju. Właściwie w każdym mieście była nieruchomość, którą warto było kupić, bo dobrze rokowała a ja ceniłem sobie dochodowe interesy. W tym toku  dokonałem inwestycji w Poznaniu i kupiłem zabytkową kamienicę.

Mały magazyn wynajęty w dobrej cenie

małe magazyny do wynajęcia poznańW Poznaniu miałem jeszcze kilka małych magazynów, które nabyłem rok wcześniej. Póki co nie znalazłem dla nich przeznaczenia, ale skoro już przyjechałem do tego miasta, to warto było przy okazji zająć się również tym tematem. Posiadałem cztery małe magazyny do wynajęcia Poznań był miastem, które przyciągało przedsiębiorców, dlatego jeden z tych magazynów postanowiłem wynająć. Jeżeli to się okaże być opłacalne, to pozostałe magazyny również przeznaczę na wynajem. Wszystkie magazyny były małe i odpowiednio urządzone. W każdym z nich stały metalowe regały, więc osoba, która zdecyduje się na wynajem, nie będzie już musiała w nic inwestować. Wystawiłem ogłoszenie w lokalnej gazecie i podałem od razu koszt najmu na miesiąc. Ustaliłem dość dobrą cenę, bo chciałem zachęcić jak najwięcej przedsiębiorców do zainteresowania się moją ofertą. Już po godzinie zadzwonił do mnie klient, który był zainteresowany wynajęciem tego małego magazynu i jeszcze tego samego przyjechał na miejsce, by go obejrzeć. Skusiła go niska cena i tez potrzebował w takiej wielkości magazynu, więc dogadaliśmy się od razu. Później dostałem jeszcze kilka telefonów w tej sprawie i postanowiłem wynająć wszystkie magazyny.

Chętnie decydowałem się na inwestycje w tym mieście, bo dawało ono ogrom możliwości. Poza magazynami i niedawno kupioną kamienicą, zainwestowałem jeszcze w nowoczesny biurowiec, bo miałem już pomysł jak go wykorzystać i jeszcze na tym zarobić duże pieniądze.