Wyjątkowa limuzyna na ślub i wesele

Wraz z mężem zostaliśmy zaproszeni na uroczystość zaślubin naszego wspólnego znajomego. Po uroczystości w kościele goście zostali zaproszeni na zabawę weselną do jednej z większych restauracji w mieście. Bardzo lubię śluby i wesela i z niecierpliwością czekałam na to kiedy zobaczę przyszłych nowożeńców.

Weselny samochód-limuzyna 

limuzyna na weseleSama doskonale pamiętam jak bardzo ważny był to dla mnie dzień. Przysięga przed Bogiem oraz zgromadzonymi świadkami w kościele jest niesamowitym przeżyciem, które zapisuje się w naszej pamięci do końca życia. Jednak organizacja ślubu i wesela to szereg różnego rodzaju spraw, które należy załatwić. OD wyboru odpowiedniej Sukni ślubnej, garnituru, zespołu muzycznego czy samochodu, którym para młoda będzie wieziona do kościoła oraz na salę weselną. Wszystkie te elementy są niezwykle ważne i nad każdym z nich należy pochylić się w odpowiednim czasie. Kiedy ślubowałam przywiązywałam uwagę do każdego nawet najdrobniejszego elementu. Na przykład wystrój sali i kościoła musiał być spójny. Jednak aby nie wszystko było tylko na mojej głowie postanowiliśmy podzielić się obowiązkami. Więc mój jeszcze wtedy narzeczony miał za zadanie zorganizować alkohol oraz samochód ślubny. Jemu od zawsze marzyła się limuzyna na wesele, więc podejrzewałam, że właśnie takim autem będziemy jechać do ślubu. Limuzyna to wygodne, przestronne ekskluzywne auto, które robi wrażenie na wszystkich. Gdy w dzień naszego ślubu pod mój rodzinny dom podjechała limuzyna byłam pod wielkim wrażeniem. Lakier samochodu błyszczał w promieniach słońca a ja wchodząc do środka czułam się jak najważniejsza osoba na całym świecie.

Do dziś wspominamy ten wspaniały dzień i auto, którym jechaliśmy do ślubu. Gdybym jeszcze kiedyś miała okazję przejechać się takim luksusowym samochodem z pewnością nie odmówiłabym. Pojazd jest niesamowicie wygodny i robi wrażenie na każdym.