Wybór najlepszego ekspresu gastronomicznego

Kawiarenka to lokal gastronomiczny i miejsce spotkań towarzyskich wielu z nas. Podawane są tam napoje, głównie kawa oraz dania deserowe takie jak ciastka, lody. Możemy również zamówić herbatę albo wino. Jest to idealne miejsce dla koneserów kawy.

Zakup nowych ekspresów gastronomicznych

profesjonalne ekspresy gastronomiczneSama prowadzę taki lokal. Kiedy rozpoczynałam tą działalność, nie było łatwo. Byłam wtedy młoda, zaraz po skończonych studiach i nie miałam doświadczenia w branży. Znalazłam jednak idealną lokalizację w centrum miasta i z pomocą znajomych udało nam się otworzyć te lokal. Dzięki sprawdzonym dostawcom mamy wielu klientów, którzy chwalą nasze specjały. Wiadomo, że w kawiarence najważniejsza jest kawa. Ostatnio miałam jednak przykrą sytuację, gdyż zepsuł się najważniejszy sprzęt w mojej pracy czyli ekspres. Bez niego nie mogłam wydawać gościom tego napoju. Była to niezbyt fajna sytuacja. Wielu klientów przychodziło do mnie, aby napić się dobrej kawy a ja musiałam im tłumaczyć, że jej nie dostaną bo popsuł mi się ekspres. Musiałam szybko działać, zadzwoniłam do serwisu i poprosiłam żeby przysłali tutaj kogoś kto sprawdzi co się stało ze sprzętem. Pan szybko przyjechał. Okazało się jednak, że muszę kupić nowy ekspres, ponieważ tego nie da się już naprawić. Byłam załamana. Postanowiłam zamknąć kawiarenkę godzinę szybciej i pojechałam do sklepu. Dzięki fachowej pomocy kupiłam profesjonalne ekspresy gastronomiczne. Dzięki nim następnego dnia mogłam wrócić do pracy i już nie musiałam ciągle powtarzać klientom, że nie dostaną kawy w kawiarence.

Teraz mam dwa nowe profesjonalne ekspresy, dzięki którym przygotowanie kawy jest łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Osoby, które tu przychodzą, są z tego bardzo zadowolone i polecają to miejsce innym, dzięki czemu ja zyskałam nowych klientów.