Wspaniała fotografia weselna

Chociaż mogłoby się wydawać, że wszystkie zdjęcia weselne są takie same, wciąż można liczyć na innowacyjne ujęcia. Niestety, większość fotografów preferuje tradycyjne kadry, podczas których małżonkowie składają na swoich ustach pierwszy pocałunek, bądź też zakładają na swoje dłonie obrączki. Zdjęcia takie z pewnością są urocze, ja jednak chciałam mieć coś, czego nie znajdę w albumach znajomych.

Niezapomniane ujęcia ślubne

fotograf na wesele łódźChociaż ciężko klasycznym zdjęciom ślubnym odmówić uroku, moim zdaniem jest ich zdecydowanie zbyt dużo. Dlatego właśnie cieszyłam się, że jeżeli w grę wchodził fotograf na wesele Łódź oferowała bardzo wiele rozwiązań. Przede wszystkim ucieszyłam się, że udało mi się zaleźć profesjonalistę, którego ujęcia były magiczne i niepowtarzalne. Zamiast skupiać się na patetycznych elementach, starał się oddać charakter młodej pary oraz gości, a także dbał o niespotykane ujęcia. Przykładowo podczas pierwszego pocałunku ja, wraz z mężem jesteśmy w tle, za to doskonale widać reakcję rodziny, która jest autentycznie wzruszona. Doskonale został również oddany moment, kiedy kroimy tort i mój mąż starał się niepostrzeżenie zjeść jedną z ozdób. Muszę przyznać, że dzięki tym ujęciom wspomnienia są zdecydowanie lepsze. Przy oglądaniu albumu zawsze jest dużo śmiechu a znajomi zazdroszczą nam tak wspaniałych ujęć. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że udało mi się uzyskać nieszablonowy efekt.

Decydując się na zatrudnienie fotografa ślubnego, nie chciałam patetycznych ujęć, które każdy może znaleźć w swoim albumie. Na szczęście udało mi się znaleźć profesjonalistę, który słynął właśnie z niestandardowych kadrów. Faktycznie, dzięki temu zdjęcia są wspaniałe a wspominanie tamtych chwil wiąże się z dużą dawką wzruszenia oraz śmiechu.