Wizyta w fabryce bombek

Dwa tygodnie temu moja córka wraz z innymi dziećmi z jej grupy w zerówce pojechała na wycieczkę do fabryki bombek. Przyznam szczerze, że nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że taka fabryka znajduje się tak blisko miasta, w którym mieszkamy. Sama nigdy nie widziałam procesu tworzenia bombek, ale jestem pewna, że jest to ciekawe, więc cieszyłam się, że córka będzie mogła to zobaczyć.

Bombki z lokalnej fabryki mają świetny dizajn

fabryka bombekPomysł wychowawczyni w zerówce by pójść do fabryki bombek był naprawdę świetny, ponieważ z tego co wiem wszystkie dzieci były wycieczką zachwycone. Dla mojej córeczki fabryka bombek okazała się miejscem niezwykle interesującym. Kiedy wróciła z wycieczki do domu to nie mogła przestać opowiadać mi o tym co tam widziała oraz w jakich warsztatach brała udział. W czasie wizyty w fabryce miała okazję sama pomalować swoją bombkę. Razem z wykonaną przez siebie bombką córka przyniosła do domu katalog z bombkami fabryki, którą miała okazję zwiedzić. Przejrzałam ten katalog i naprawdę bombki produkowane w tej fabryce są po prostu wyjątkowe. Nie spodziewałam się tego ale fabryka ta ma normalne, sezonowe kolekcje, tak jak np. w przypadku ubrań. Kilka bombek spodobało mi się na tyle, że postanowiłam je zamówić. Do Wigilii był tylko miesiąc, a więc stwierdziłam, że fajnie będzie mieć coś nowego na choince. Na stronie internetowej fabryki bombek było niesamowicie dużo różnych wzorów i wszystkie były naprawdę ładne.

Kupiłam sporo bombek z fabryki, w której była moja córka. Kiedy zamówienie dotarło bombki spodobały mi się jeszcze bardziej. Na żywo ich kolory były bardzo żywe i różnorodne. Zamówiłam kilka bombek z krajobrazami, które są malowane ręcznie i w tych bombkach po prostu się zakochałam. Wyglądają one świetnie i są wykonane z bardzo dużą dokładnością. Na choince będą wyglądać super.