Weekend w Krakowie był udany

Pojechałam na weekend z moją przyjaciółką, którą jest już moją rodziną do Krajowa. Ustalałyśmy nasz wyjazd już długi czas. Kiedyś za czasów studenckich bardzo często organizowałyśmy sobie wypady na weekend do różnych miejscowości. Akurat dobrałyśmy się z Pauliną bo obydwie lubiłyśmy zwiedzać i dużo spacerować.

Hotel w Krakowie zrobił na nas wrażenie

hotel krakówInteresowała nas kultura i historia. Nasze wycieczki zawsze były ciekawe i wesołe. Od kiedy zostałyśmy mamami niestety czasu miałyśmy coraz mniej. Ciężko nam było się spotkać w warszawie a co dopiero mówić o jakiś wyjeździe. Nasi mężowie, którzy są braćmi zorganizowali dla nas niespodziankę. Zarezerwowali dla nas hotel w Krakowie. Nie miałyśmy zupełnie pojęcia, że faceci szykują nam taką niespodziankę.  Bardzo się ucieszyłyśmy, że mamy możliwość żeby wyjechać same i jak za starych dobrych czasów, trochę pozwiedzać i się zrelaksować. Uwielbiamy nasze rodziny i dzieci ale czasem naprawdę trzeba sobie odpocząć i złapać dystans do codziennych spraw. Zamówiony hotel kraków zrobił na nas ogromne wrażenie. Był bardzo luksusowy. Było w nim spa dla gości w cenie. Nie musiałyśmy nic dopłacać ani do masaży ani do maseczek. Byłyśmy bardzo zadowolone. Do Krakowa pojechałyśmy w piątek po pracy. Nasi mężowie spędzali weekend z dziećmi. W sobotę zwiedzałyśmy a wieczór przeznaczyłyśmy na wszystkie możliwe zabiegi spa.

W niedziele trochę zwiedzałyśmy i zjadłyśmy smaczny obiad w polecanej i bardzo znanej krakowieskiej restauracji. Wystarczyło kilka dni żeby sobie odpocząć i pogadać jak za starych czasów. Stwierdziłyśmy, że musimy bardziej dbać o siebie i częściej się spotykać. Nie wystarczają nam co jakiś czas niedzielne obiadki u teściowej. Doszłyśmy do wniosku, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci i mąż.