W naszym zakładzie pogrzebowym dobrze płacą

 

Szukałem jakiejś pracy na stałe i nie interesowały mnie jakieś zajęcia sezonowe czy na chwilę. Dopiero kiedy trafiłem do zakładu pogrzebowego to mogłem się poczuć pewnie. Pracuję tutaj już kolejny rok i bardzo sobie cenię swojego pracodawcę.

Cieszę się, że pracuję w tym zakładzie pogrzebowym

zakład pogrzebowy krakówNasz zakład pogrzebowy kraków oferuje cały wachlarz usług i jesteśmy nawet w stanie spełnić indywidualne życzenia klientów. Ludzie mają różne pomysły a my jesteśmy od tego, żeby je realizować. Nasz zakład pogrzebowy kraków jest nowoczesny i to przyciąga uwagę. Mam sporo różnych zajęć i w sumie to potrafię zrobić prawie wszystko. Nie raz zastępowałem chłopaków i radziłem sobie całkiem nieźle ze wszystkim. Właściciel płaci nam duże pieniądze, ponieważ wie, że praca w zakładzie pogrzebowym do najlżejszych nie należy a my zawsze staramy się wszystko zrobić na najwyższym poziomie. Łącznie pracuje nas tutaj osiem osób i wszyscy świetnie się dogadujemy. Janek jako jedyny gra na trąbce i jak jakiś klient zażyczy sobie trębacza na pogrzeb to tylko on gra. Ja to nie mam talentu muzycznego i się nawet za to nie zabieram. Mogę nosić trumnę albo prowadzić karawan ale jak w grę wchodzą umiejętności muzyczne to już nie moja działka. Janek pięknie gra i kiedyś na jednym z pogrzebów to wszyscy się wzruszyliśmy. Chłop ma na prawdę ogromny talent. Cieszę się, że pracuję w tym zakładzie pogrzebowym, ponieważ lubię swoją pracę i mam fajnych kolegów, z którymi zawsze się dogadam. Jest na prawdę idealnie.

Obecnie nasz zakład jest trzy razy większy i szef zatrudnił więcej ludzi. Mianował mnie na kierownika i teraz mam zupełnie inne obowiązki. Odpowiadam za całą ekipę i idzie mi to na prawdę nieźle. Nadaję się na to stanowisko co nie raz potwierdzali koledzy.