Uszycie córce bojówek damskich

Moja córka uwielbiała się ubierać w sportowym stylu. Uprawiała też dużo sportu i miała całkiem niezłą kondycję. W swojej szafie nie miała ani jednej sukienki, jednak nie zamierzałam jej przekonywać do tego, aby ubierała się inaczej. Szanowałam jej styl i dawałam pełną swobodę. 

Sprezentowanie córce modnych spodni 

spodnie bojówki damskieCórka od jakiegoś czasu wspominała mi coś na temat spodni, które chciałaby dostać. Były to spodnie bojówki damskie w czarnym kolorze. W sklepie takie spodnie sporo kosztowały jak na moje możliwości i nie mogłam sobie na ten wydatek pozwolić. Córce jednak tak zależało na tych bojówkach, że postanowiłam je dla niej uszyć. Maszyny używałam ostatnio tylko do drobnych przeróbek, jednak potrafiłam szyć i wiedziałam, że z takimi spodniami sobie poradzę bez problemu. Wybrałam się do sklepu, w którym moja córka widziała te spodnie i sprawdziłam z jakiego materiału były wykonane i jak wyglądały dokładnie. Na tej podstawie wiedziałam już jak zabrać się za uszycie spodni damskich. Po drodze kupiłam odpowiedni materiał i nici. Wszystko to kosztowało mnie dużo mniej niż spodnie ze sklepu. Córce nic nie powiedziałam, gdyż była niecierpliwa a nie chciałam, żeby mnie poganiała. W końcu od dawna nie szyłam spodni od podstaw i potrzebowałam nieco dłużej spodni. Szycie zajęło mi tydzień czasu, ale spodnie, które uszyłam dla córki wyglądały dokładnie tak samo jak te, które widziałam w sklepie. Kiedy córka je ubrała, to wyglądała w nich idealnie. Była zachwycona tymi bojówkami.

Córka często nosiła bojówki, ponieważ miały one dużo kieszeni a córka torebki nigdy ze sobą nie zabierała jak wychodziła z domu. Postanowiłam jej uszyć jeszcze jedną parę takich spodni, ale w innym kolorze. Powiedziałam jej o tym i sama wybrała sobie materiał.