Tworzymy funkcjonalny projekt wnętrza

Aranżacja nowego wnętrza, czy też remont mieszkania często stanowią wyzwanie pod względem nie tylko logistycznym, ale również projektowym. Zaabsorbowani nowinkami z kolorowych magazynów wnętrzarskich wpadamy w mały amok. Co zrobić, aby nasze wymarzone “M” nie przypominało abstrakcji niczym z obrazu Pollocka? Warto pomyśleć o pomocy ze strony doświadczonego architekta.

Dlaczego architekt wnętrz?

projektowanie wnętrz - lublinProjektant to osoba o nieograniczonym potencjale i ogromnych pokładach kreatywności. To osoba z pasją, która na drodze współpracy indywidualnie traktuje każdy projekt i stara się dostosować go do potrzeb i wymagań klienta. Ponadto doświadczenie i niezawodność pozwalają architektowi na stworzenie aranżacji, która w maksymalny sposób wykorzysta techniczne warunki naszej przestrzeni i pozwoli na zaprojektowanie stylowego, funkcjonalnego wnętrza. Architekt specjalizujący się w urządzaniu wnętrz to prawdziwy perfekcjonista, dzięki czemu mamy gwarancję, że przestrzeń będzie dopracowana w każdym calu, to on pomaga nam w organizacji prac remontowych i poza wykonaniem wizualizacji do zaakceptowania przedstawia preferencyjny sztab fachowców w zakresie usług wykończeniowych. Decydując się na projektowanie wnętrz – Lublin, musimy liczyć się z tym, że dodatkowy nakład finansowy związany z projektem wnętrzarskim to około 1% wartości naszego domu lub mieszkania. Wstępne koszty, na jakie musimy się przygotować w związku ze współpracą z projektantem będą uzależnione na pewno od metrażu powierzchni użytkowej oraz zastosowanych rozwiązań a także stopnia zaawansowania projektu.

Ciężko jest sprecyzować orientacyjny zakres kosztów, z jakimi musimy się liczyć zatrudniając doświadczonego architekta, jednakże warto mieć na uwadze fakt, że z jego pomocą nie będziemy musieli się martwić o jakość wykonania prac remontowych bądź wykończeniowych. ponadto to on jest osobą, która jest odpowiedzialna za realizację kosztorysu oraz dopilnowanie harmonogramu prac.