Taras jako miejsce relaksu

 

Od dawna patrzałam na mój domek jednorodzinny i wiedziałam, że czegoś mi w nim brakuje, jest niekompletny. Nie miałam jednak pojęcia o co mi chodzi. Wieczorem stwierdziłam, że miło byłoby obejrzeć jakiś fajny film. Bohaterka miała piękny dom a co rano wychodziła na malowniczy taras. W tym momencie doznałam jasności. 

Dobrze ułożone płyty tarasowe dały mi więcej miejsca

solidne płyty tarasowe na podkładkachPotrzebowałam tarasu! Chciałam mieć go jak najszybciej i zastanawiałam się jak wcześniej mogłam nie wpaść na to, że tak bardzo go potrzebuję! Udałam się jeszcze tego samego dnia do polecanego producenta, który w swoim asortymencie miał solidne płyty tarasowe na podkładkach w interesujących mnie kolorach. Nie miałam pojęcia jak wybrać najlepsze płyty, jednak byłam pewna iż pracownicy mi pomogą. I tak było! Miałam ogólny zarys mojego tarasu i jego kolorystyki. Pracownik cierpliwie tłumaczył mi czym różnią się płyty znajdujące się na podkładkach i bez oraz jak je montować czy pielęgnować. Kiedy pokazał mi produkt w interesującym mnie kolorze od razu wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę i muszę mieć te konkretnie płytki. Wykonane elegancko, w ciemnych kolorach sprawiły, że mój domek zyska wiele klasy jak również wspaniałego wyglądu. Od razu zamówiłam również montaż, bo stwierdziłam iż sama tego nie wykonam a nie ma sensu angażować wielu firm, skoro ta pracuje na swoich własnych produktach. Po dwóch dniach przybyli monterzy aby moje marzenia i plany przekłuć w rzeczywistość. Mój taras był gotowy po trzech dniach.

Wyglądał pięknie i od razu pokochałam spędzać na nim czas, podobnie jak mój kot oraz pies. Wygrzewali się na eleganckich płytkach tarasowych. Ja ustawiłam sobie mały stolik oraz wiklinowe meble tak, abym mogła spędzać czas na świeżym powietrzu czytając ukochane książki.