Szybka ewidencja czasu w pracy

Ze swojej strony staram się na pewno sprawdzać wiele rzeczy zanim finalnie wdrożę jakieś oprogramowanie dla firmy. Wiedziałem od samego początku, że faktycznie każdy, kto będzie chciał zainteresować się oprogramowaniem na pewno będzie szukał firmy, która się takimi rzeczami zajmuje.

Wybór padł na oprogramowanie do ewidencji

program do ewidencji czasu pracyJa byłem taką firmą. Od paru lat odkąd skończyłem studia zacząłem bardziej interesować się tym, co można zrobić dla firm, aby miały spokojniejsze życie. W pierwszej kolejności oczywiście stwierdzam, że bardzo ważną kwestią jeśli chodzi o codzienną pracę będą testy, testy i jeszcze raz testy dostarczanego przeze mnie oprogramowania do ewidencji. Wiedziałem, że jest to zadanie bardzo ważne i nie należy do lekceważyć. Na pewno bardziej byłem zainteresowany tym, jak wygląda oprogramowanie, które dostarczane już teraz jest przez inne firmy, ale nie wiedziałem, jak mogę to przetestować. Pewnego dnia odezwał się do mnie mój jeden znajomy pracujący w jednej firmie korzystającej już z oprogramowania i dowiedziałem się, że właśnie tam oprogramowanie nie jest odpowiednio wdrożone. Podpowiedział mi parę ważnych rzeczy i dzięki niemu faktycznie wiedziałem, co mogę usprawnić w moim produkcie, aby faktycznie był bardzo ciekawy i przyjazny dla każdej firmy. Tak naprawdę program do ewidencji czasu pracy powinien działać cały czas. Szef powinien mieć do niego dostęp w dogodnych dla niego godzinach, a pracownicy od poniedziałku do piątku, aby mogli odbijać się po wyjściu z pracy i to samo robić przy wejściu.

Program do ewidencji czasu pracy trochę może jednak kosztować. Z tego, co widzę to faktycznie każda firma, która oferuje takie oprogramowanie wycenia swoje programy patrząc po liczbie pracowników. Co logiczne im więcej tym drożej.