Szkolenia dla managerów

Jeśli chodzi o efektywność różnych szkoleń, to mieliśmy duże pole do popisu i stwierdziliśmy, że najlepiej będzie dopasować swoje usługi oraz szkolenia pod konkretne potrzeby klientów. Okazało się, że szkolenia Scrum organizowane są w całym mieście i faktycznie warto wejść w ten biznes.

Biznes szkoleń Scrum

master scrum dla menadżerówJednakże początkowo nie wiedzieliśmy dokładnie, na czym to polega i potrzebowaliśmy skonsultować się z jakimś bardzo doświadczonym szkoleniowcem, który na pewno podejdzie profesjonalnie do tematu oraz odpowie nam na wszystkie nasze pytania i wątpliwości odnośnie tego, czy warto w ogóle wchodzić w taki biznes. Przeglądając internet zauważyliśmy mnóstwo ogłoszeń ze strony potencjalnie zainteresowanych osób takimi szkoleniami master scrum dla menadżerów, dzięki czemu wiedzieliśmy, że będziemy mieć stałych klientów którzy zainteresowani będą podwyższaniem swoich kwalifikacji w tym zakresie. Znalezienie odpowiedniego szkoleniowca to nie był taki łatwy temat i faktycznie postanowiliśmy porozmawiać z kilkoma największymi firmami, które działały w tej branży, aby mogły nam podpowiedzieć dokładnie, na jakich osobach powinno nam najbardziej zależeć, aby oczekiwać jak największych efektów. Wiadomo, że zadowolony klient, który uczestniczyć będzie w takim kursie na pewno jest o wiele bardziej wartościowy i na pewno będzie mógł polecać naszą firmą szkoleniową na rynku. Z czasem zdecydowaliśmy się także na podjęcie współpracy bezpośrednio z większymi firmami oraz agencjami reklamowymi, które zatrudniały takie osoby, bądź zatrudniały osoby na niższe stanowiska.

My odpowiedzialni byliśmy jako firma szkoleniowa za nauczenie wszystkiego od podstaw. Faktycznie klient musiał zainwestować trochę w swojego nowego pracownika, jednak szkolenia przeprowadzane zostały na tyle profesjonalnie, że każde kończyło się sukcesem, a także wszyscy kursanci zdawali później egzamin, który był zwieńczeniem całej inwestycji w kadrę pracowniczą.