Świetlówki do garażu

Wielu mężczyzn spędza część swojego czasu na majsterkowaniu. Jeśli należymy do tej grupy, to warto zadbać o odpowiednie warunki pracy. Często zapominamy o takich podstawowych rzeczach, jak odpowiednie oświetlenie, a to może niekorzystnie odbić się na naszym zdrowiu, a także na efektywności wykonywanej przez nas pracy.

Wydajne świetlenie liniowe

świetlówka liniowa ledInnymi czynnikami kierujemy się wybierając oświetlenie do domu, a innymi do garażu. Oświetlenie w garażu nie musi być tak estetyczne, jak to które zamierzamy zamontować w salonie, ale z racji tego, że jest dużo bardziej narażone na uszkodzenia, to powinno być wytrzymalsze. Dodatkowo bardzo dobrze jest jak oświetlenie w garażu jest wydajne, a jednocześnie możliwie energooszczędne. Najlepszym oświetleniem do takich miejsc jak garaż są lampy na świetlówki liniowe. Świetlówka liniowa led świetnie poradzi sobie z oświetleniem garażu, a jednocześnie zużyje bardzo mało prądu. Taka jedna lampa, z dwoma świetlówkami, oświetli cały garaż o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych, a zużyje tyle samo prądu co jedna tradycyjna żarówka. Barwa światła generowana przez takie świetlówki, jest bardzo zbliżona do naturalnej barwy światła, więc nasz wzrok nie będzie się tak szybko męczyć. Lampa tego typu wyposażona jest w specjalny klosz, który charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co utwierdza nas w przekonaniu, że taka lampa idealnie nada się do garażu.

Za jedną lampę wyżej opisanego typu nie zapłacimy więcej, niż dwieście złotych. Kupując w dobrym sklepie dostaniemy kilkuletnią gwarancję na lampę, więc w przypadku jej awarii będziemy mogli odesłać ją na serwis gwarancyjny, gdzie zostanie naprawiona. Jest to duży ukłon producenta w naszą stronę.