Sposoby na zadbaną skórę

 

Każda kobieta pragnie by jej ciało było piękne, zadbane, skóra naprężona i jędrna. To oczywiste. Warto więc regularnie korzystać z usług profesjonalistów, którzy fachowo zadbają o naszą skórę. Jeżeli jednak nie możecie sobie pozwolić na zabieg w salonie kosmetycznym na końcu podam jeden sprawdzony domowy sposób na pielęgnację skóry i ciała.

Zabiegi kosmetyczne na całe ciało

zabiegi na ciało bydgoszczJakie zabiegi na ciało bydgoszcz mamy do wyboru? Zacznijmy od czegoś co każdy z nas uwielbia czyli od masażu. Na przykład masaż aromaterapeutyczny jest absolutnie fantastyczny i przynosi wyjątkowe efekty. To oczywiście czas w którym możemy się zrelaksować, odprężyć, a masażysta usuwa napięcie z naszego ciała i mięśni. Dodatkowo taki masaż doskonale wpływa na wygląd i kondycję naszej skóry, która ujędrnia się i napręża. Do tego masażu używa się olejków eterycznych, które dodatkowo mają lecznicze właściwości i pomagają walczyć z niektórymi schorzeniami. Zabiegiem na ciało, który bardzo korzystnie na nas wpływa jest oczywiście akupunktura. To cudowna metoda przynosząca ulgę w bólu, ale nie tylko. Stosowana jest w bardzo szerokim zakresie, gdyż korzystnie wpływa zarówno na sferę fizyczną jak i psychiczną. Do wyboru mamy również zabiegi wykonywane za pomocą specjalnych maszyn, urządzeń, które na przykład pomagają w walce z cellulitem i ujędrniają ciało. Do modelowania ciała i w walce z nadwagą cenioną metodą jest także elektrostymulacja.

Jednak nie wszyscy możemy pozwolić sobie na regularne stosowanie zabiegów na ciało w profesjonalnych gabinetach. Warto wówczas samodzielnie zadbać o siebie. Na początek zdrowe odżywianie, to niezwykle ważne ponieważ jedzenie w ogromnym stopniu wpływa na wygląd naszej skóry i ciała. Dodajmy doo tego 3-5 razy w tygodniu jakąkolwiek aktywność fizyczną. Możemy przygotowywać domowe peelingi czy maseczki  z kawy, płatków owsianych z użyciem miodu czy cytryny.