Spodobały mi się zakupione garnki

Mój brat za tydzień bierze ślub. Do tej pory nie miałam możliwości żeby rozejrzeć się za prezentem dla niego. Miałam sporo pracy i w każdej wolnej chwili starałam się im pomagać przy załatwianiu formalności związanych ze ślubem. Pomogłam młodym w załatwieniu Sali weselnej, fotografa i kamerzysty. Mam sporo znajomości w tych branżach i udało mi się wynegocjować dobre ceny. 

Sprzedawca polecił mi porządne garnki

zestaw garnków ze stali nierdzewnejBrat z narzeczoną są młodzi. Zdecydowali się na wesele i organizują je za własne pieniądze. Niedawno kupili sobie mieszkanie i wiedziałam, że przydadzą im się pieniądze i jakieś rzeczy do mieszkania. Postanowiłam kupić im porządny zestaw garnków ze stali nierdzewnej. Wiedziałam, że Asia lubi gotować a zestaw garnków zawsze się przyda. Zazwyczaj dokupuje się po jednym i później a to nie ma się pokrywki a to nie można ich schować bo się nie mieszczą. Pojechałam do sklepu z artykułami do domów i tam pan sprzedawca doradził mi zestaw składający się z osiemnastu elementów. Zestaw był wyprodukowany przez znaną niemiecką firmę. Były w nim garnki ze stali nierdzewnej w różnych wielkościach. Zestaw nie kosztował dużo a na pardę był bardzo porządny. Tak mi się spodobał, że postanowiłam go kupić także sobie. Wiedziałam, że młodzi bardzo się z niego ucieszą. Dodatkowo włożyłam jeszcze trochę pieniążków do koperty żeby zainwestowali sobie w coś co im się jeszcze przyda i spodoba.

Nie mogłam doczekać się wesela brata i ciekawa byłam ich reakcji na mój prezent. Postanowiłam go pięknie zapakować w papier ozdobny i przykleiłam duża czerwoną kokardę. Wiedziałam, że na pewno będą chętnie otwierać ten prezent. Brat zawsze wspominał, że lubi kiedy pakuję prezenty bo pięknie wyglądają i ma niezłą frajdę jak może je rozpakowywać. Tym razem z okazji ślubu jeszcze się bardziej postarałam.