Sklep internetowy z profesjonalnymi ekspozytorami

Długo zastanawiałem się nad tym, jaki jeszcze sklep internetowy mógłbym prowadzić. Obecnie prowadzony przeze mnie sklep, w którym można było zamawiać sprzęty elektroniczne przynosił mi spore zyski, ale miałem wystarczająco dużo wolnego czasu, by zająć się również jakimiś innymi rzeczami.

Postanowiłem spróbować się z profesjonalnymi ekspozytorami

profesjonalne ekspozytoryWiedziałem rzecz jasna, że nie będzie to łatwe zadanie. Musiałem dowiedzieć się wszystkiego na temat rzeczy, którymi będę handlował. Na szczęście profesjonalne ekspozytory nie należały do przedmiotów mocno skomplikowanych. Zapoznanie się z nimi zajęło mi znacznie mniej czasu, niż się spodziewałem. Gdy byłem gotowy na otwarcie kolejnej strony internetowej, zamówiłem pierwsza partię towaru i czekałem na zamówienia. Okazało się, że pierwsze przyszły już po kilku dniach. Przebitka na tych produktach była dość spora – miałem z tego nie mniejsze zyski niż z mojej pierwszej działalności. Oczywiście nie zawsze wszystko szło kolorowo i gładko. Przyszedł również czas, że zamówień nie miałem wcale. Na szczęście biznes ten nie miał niemal żadnych kosztów stałych, poza opłacaniem miejsca na serwerze dla swojej strony internetowej. To były jednak minimalne koszty i kompletnie się nimi nie przejmowałem. W międzyczasie cały czas doszkalałem się z zakresu wiedzy o ekspozytorach. Znałem już wszystkich producentów oraz oferty konkurencyjnych sklepów. Wiedziałem, że moje ceny są znacznie korzystniejsze niż gdziekolwiek indziej, dlatego spodziewałem się wielu zamówień na moje profesjonalne ekspozytory.

Obecnie udało mi się rozkręcić mój drugi biznes wystarczająco mocno, by zacząć zastanawiać się już nad trzecim. Ekspozytory przyniosły mi tak dużo pieniędzy, że na spokojnie mogłem zacząć planować nawet większe inwestycje, takie jak na przykład komis samochodowy.