Robocze kurtki ratują życie

Smog. Od wielu lat narastał, jednak aż do teraz nikt się nim nie przejmował. Aż do dzisiaj. Skażenie powietrza stało się tak duże, że ludzie nie mogli już nim oddychać. Smogowa apokalipsa rozpoczęła się. Zeszli więc do podziemi. Zostali zepchnięci korytarze, które sami sobie wybudowali, aby szybciej się nimi poruszać, dotarli do metra. Nie zamierzali zostać tam całe swoje życie, jednak potrzebowali żywności i wielu innych produktów, jak ubrania, czy pieluszki dla dzieci.

Wyprawa na powierzchnię w maskach przeciwpyłowych

Poszukali więc najbardziej odkoszule flanelowe roboczeważnych, dali im przeciwpyłowe maski ochronne oraz kombinezony jednorazowe i tak wyprawili ich na niebezpieczną podróż na powierzchnię, gdzie natura zaczęła już odzyskiwać władzę nad zrabowaną ziemią. Pracowali oni w pocie czoła, ich robocze kurtki przeciwdeszczowe pokryte były grubą warstwą kurzu i chorobotwórczych związków. Część budynków zaczęła już niszczeć od opadów kwaśnych deszczów, jednak mieli oni na nogach specjalne buty robocze firmy Cofra, która sponsorowała całe przedsięwzięcie, aby uratować ludzkość przed kompletną zagładą. Bohaterowie okutani we flanelowe koszule robocze nie szczędzili sił, by zdobyć poszukiwane towary. Nie była to jednak praca łatwa, ich oprzyrządowanie szybko się niszczyło od żrących substancji, maskom zapychały się filtry dzięki wszędobylskiemu pyłowi. Jednak po dniach poszukiwań odnaleźli magazyn ubrań roboczych, w których mogli wymienić popsute kurtki, koszule i buty, dorobili się także nowych osłon na twarz. Uszczęśliwieni pakowali sprzęt do plecaków.

Dzięki niemu mogli pracować na powierzchni jeszcze sporo czasu, który wykorzystali na zdobywanie jedzenia. Pomogło to przetrwać ludziom do czasu opadnięcia toksycznych oparów unoszących się w powietrzu. Wtedy wyszli oni na słońce i dziękowali swoim wybawcom ubranym w jednorazowe kombinezony i maseczki przeciwpyłowe, za szansę odbudowy świata.

Więcej na stronie http://sklep.aspil.pl