Rewelacyjna jakość lakierów hybrydowych

Jak każda kobieta, ja również posiadam wady. Co prawda nie są to najpopularniejsze kompleksy związane z problemami skórnymi, bowiem tych na szczęście natura mi oszczędziła. Niestety, ale w zamian otrzymałam od niej niezwykle kruche i brzydkie paznokcie.

Doskonałe lakiery hybrydowe

lakier hybrydowyZawsze zazdrościłam koleżankom z klasy, a potem na studiach, ich przepięknych i długich paznokci, niektóre z nich nosiły tipsy, które według mnie wyglądały tandetnie i sztucznie, lecz większość mogła się po prostu cieszyć swoimi własnymi mocnymi i pięknymi paznokciami. Wstydziłam się swoich brzydkich paznokci i kiedy byłam o nie pytana, zawsze odpowiadałam, że są krótkie ze względu na to, że gram na gitarze. Pewnego dnia zapytałam się wprost koleżanki z roku jak dba o swoje paznokcie, że są takie piękne, a ona odpowiedziała mi z uśmiechem, że to lakier hybrydowy i sama naturalnie posiada bardzo łamliwe paznokcie. Od słowa do słowa, wyjaśniła mi zalety płynące z lakierów hybrydowych. Począwszy od ich niezwykłej trwałości, poprzez wspaniałe wzory jakie można za jego pomocą osiągnąć, aż po bezpieczeństwo i nie niszczenie naszej płytki paznokcia. Byłam pod wielkim wrażeniem i w pozytywnym szoku, ponieważ byłam święcie przekonana, że paznokcie mojej koleżanki są w stu procentach naturalne, a przynajmniej naprawdę na takowe wyglądały! Po powrocie do domu od razu postanowiłam umówić się do kosmetyczki, aby nałożyć na moje paznokcie właśnie lakier hybrydowy.

Po wybraniu odpowiednich kolorów kosmetyczka przystąpiła do robienia manicure. Nie mogłam się nadziwić jak sprawnie i łatwo pracowało jej się na lakierach hybrydowych. Co więcej, lakiery w przepiękny sposób mieszały się ze sobą dając bardzo efektowne przejścia barw. Teraz i ja w końcu mogę cieszyć się wspaniałymi, wytrzymałymi i przepięknymi paznokciami przez długi, długi czas!