Produkcja lakierowanych frontów

Byłem producentem od dwunastu lat i przez ten czas wiele się nauczyłem. Obserwowałem jak moda się zmienia i dzięki temu byłem w stanie dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku. Miałem stałe grono klientów, którzy regularnie zamawiali u mnie fronty meblowe i każdy był zawsze zadowolony.

Wprowadzenie do oferty modnych frontów lakierowanych 

fronty lakierowaneW ostatnim czasie byłem mocno zajęty, bo wykonywałem zamówienie dla zagranicznego klienta i nie obserwowałem sytuacji na rynku. Okazało się jednak, że modne zaczęły być fronty lakierowane, które wszyscy chcieli zamawiać. Nie mogłem zostać w tyle, bo taka sytuacja w mojej karierze nigdy nie miała miejsce. Przygotowałem się do produkcji takich lakierowanych frontów i była to sprawa priorytetowa. Po dwóch tygodniach w mojej firmie zaczęto produkować takie fronty. Wprowadzenie ich do oferty poszło dość sprawnie, ale musiałem poinformować o tym wszystkich swoich odbiorców. Rozesłałem więc do nich katalogi z frontami lakierowanymi, które posiadałem w ofercie. To zdecydowanie wystarczyło, ponieważ klienci od razu zaczęli zgłaszać się do mnie z zamówieniami. Oferowałem fronty w każdym możliwym kolorze, co jak się okazało, dawało mi dość sporą przewagę nad konkurencją. Dla mnie nigdy nie było ograniczeń i zyskiwałem tym dużo. W ostatnim czasie w mojej firmie produkowane były tylko te lakierowane fronty, bo innych póki co nikt nie zamawiał. Miałem największy zbyt od dwóch lat i dzięki temu znacznie wzrosły moje zyski w firmie. 

Sam zmieniłem meble w swoim domu i zdecydowałem się na takie z lakierowanymi frontami. Także chciałem mieszkać modnie i było mnie przecież na to stać. Wybrałem fronty do mebli kuchennych i zdecydowałem się na takie w czerwonym kolorze. W kuchni od razu zrobiło się stylowo.