Prezent dla niemowlaka

 

U znajomych przyszło na świat dziecko, więc trzeba udać się z wizytą. Długo zastanawiałam się jaki wybrać prezent. Nie umiałam się zdecydować. Nie pomogła mi wyprawa do kilku sklepów z akcesoriami i odzieżą dla niemowląt ani obejrzenie niezliczonej ilości stron w internecie. Nie chodzi o to, że nie znalazłam nigdzie czegoś interesującego – przeciwnie, mnogość pięknych rzeczy była wprost przytłaczająca!

Cieplutki bawełniany kocyk

kocyki bawełniane dla niemowlątDawno już nie miałam okazji robić zakupów dla małego dziecka, toteż nie odwiedzałam sklepów z takim asortymentem. Nie wiem czy to z powodu braku kontaktu z podobnymi rzeczami doznałam istnego zawrotu głowy, czy też wzornictwo tak się rozwinęło. Niezależnie od przyczyn, faktem jest, ze byłam zupełnie zdezorientowana. Podobało mi sie wszystko! No ale oczywiście zarówno ograniczenia finansowe, celowe, jak i logistyczne nie pozwalały na zrobienie tak wielkich zakupów. Podczas któregoś z kolei obchodu wszystkich napotkanych sklepów z ubrankami dla maluchów, zdecydowałam się w końcu na kocyki bawełniane dla niemowląt. Dokładnie na jeden. Spełniał wszystkie zasady dobrego produktu i wydał mi się praktycznym upominkiem. Po pierwsze był prześliczny. Druga rzecz to jego miękkość. Aż chciało się do niego przytulić! Kolejną zaletą był oczywiście naturalny materiał z jakiego był wykonany. Producent informował, ze to najwyższej jakości bawełna, a sprzedawczyni zapewniła, że zachowa elastyczność nawet po wielu praniach.

Pomyślałam, że wszystkie te cechy powinny gwarantować udany prezent. Każde dziecko lubi przecież wtulać się w cieplutki kocyk. Muszę powiedzieć, że sama do dziś miło wspominam moje dziecinne kocyki, a jednego nawet wciąż używam. Mam nadzieję, że ten kupiony ostatnio przeze mnie również będzie tak lubiany i posłuzy przez długi czas.