Poszukiwania etykiet samoprzylepnych

Latem i jesienią bardzo lubię robić sobie przetwory na zimę. W tym roku wyszło mi naprawdę sporo słoików, ponieważ zarówno rodzina, jak i przyjaciele i sąsiedzi zamówili sobie u mnie trochę kiszonek i dżemów na prezent. Ponieważ miały być to prezenty postanowiłam je ładnie opisać. W związku z tym chciałam kupić etykiety samoprzylepne na każdy słoiczek.

Zdecydowałam się na etykiety samoprzylepne od producenta

etykiety samoprzylepne producentPrzeszłam się po kilku sklepach, ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiednich dla mnie etykiet. Wszystkie były bardzo konwencjonalne, wyglądały jak zwykle naklejki na zeszyt dla ucznia. Postanowiłam poszukać etykiet prosto od producenta. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: etykiety samoprzylepne producent i to był bardzo dobry wybór. Szybko znalazłam producenta, który oferował bardzo duży wybór etykiet w różnych niekonwencjonalnych wzorach i kolorach. Mogłam także zamówić bezpośrednio u producenta swój własny projekt etykiety. Kolejną zaletą etykiet zamawianych prosto u producenta było to, że były one tańsze niż w sklepach. Producent dawał wybór, można było zamówić etykiety w ilości detalicznej lub hurtowej. Zamówiłam wybrany przeze mnie wzór etykiet i zapłaciłam przelewem. Kilka dni później otrzymałam przesyłkę. Etykiety były bardzo dobrej jakości. Wykonane były na kredowym papierze i miały bardzo silny klei od spodu.

Klej po wewnętrznej stronie był bardzo trwały i wytrzymały. Etykiety nie odklejały się z różnych tworzyw. Po zewnętrznej stronie można było swobodnie pisać, napisy nie rozmywała się. Nawet pod wpływem czasu i wysokiej temperatury etykiety nie niszczyły się. Byłam z nich bardzo zadowolona. Dzięki temu, że zamówiłam je prosto u producenta zapłaciłam mniej, za bardzo wysoką jakość i duży wybór.