Piękno mebli drewnianych w moim nowym salonie

Kilka dni temu zaczęłam remont swojego salonu. Wszystko przebiegało pomyślnie, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że meble, które obecnie posiadam nie pasują do koloru nowo pomalowanych ścian. Zdecydowałam się na zakup nowych mebli.

Piękny salon dzięki meblom drewnianym

meble drewniane do salonuRemont zaczęłam przeprowadzać kilka tygodni temu, odkąd wróciłam z zza granicy. Poprosiłam do pomocy męża mojej koleżanki, ponieważ sama nie poradziłabym sobie z naprawieniem starych drzwi, naprawą kilku mebli oraz pomalowaniem wszystkich ścian, zwłaszcza, że za dnia również pracuję. W ten sposób, w przeciągu krótkiego czasu, udało nam się stworzyć upragniony przeze mnie salon w pięknych, niebieskich kolorach. Niestety, moje obecne, drewniane meble w ogóle nie pasowały do niebieskiego koloru, więc postanowiłam wybrać się do pobliskiego sklepu DIY. Wchodząc do sklepu, poprosiłam o zaprowadzenie mnie na dział, gdzie mogę znaleźć meble drewniane do salonu. Po kilku minutach szukania znalazłam przepiękne meble drewniane do salonu, ale w niebieskim kolorze. Nigdy przedtem nie widziałam drewnianych mebli, które w tak nietypowym kolorze tak dobrze by się prezentowały. Zdecydowałam się na ich zakup i po kilku dniach, przyjechał kurier pod mój dom wraz z rozłożonymi na części meblami. Kurier okazał się być na tyle miły, że nawet pomógł mi wnieść rozłożone meble do środka mieszkania. Montaż mebli okazał się być bardzo prosty, bowiem do zestawu dołączona była bardzo przejrzysta instrukcja. Od czasu wstawienia nowych, drewnianych mebli do salonu, moje mieszkanie wygląda o niebo lepiej.

Jestem bardzo usatysfakcjonowana z osiągniętych efektów. Jeżeli ktoś z was również zastanawia się nad remontem czy chociażby zmienieniem wnętrza swojego salonu, śmiało mogę polecić tego typu zabieg. Jest to świetny pomysł na tchnienie nowego życia w nasze cztery ściany.