Otwarcie stacji benzynowej

Mój tata od zawsze miał działkę budowlaną. Jednak pewnego dnia przyszedł do naszego domu mężczyzna, który chciał od nas działkę odkupić za sporą sumę pieniędzy. Miała tam powstać stacja benzynowa. Tata długo nie chciał się zgodzić, jednak ostatecznie ziemia została sprzedana.

Kompresory, budynek oraz stanowiska do tankowania

kompresory 100lCo bardzo dziwne mężczyzna ten był mocno zaangażowany i na każdym etapie budowy informował tatę co się dzieje na ziemi, którą ten mu sprzedał. Byliśmy zadowoleni, że cały areał nie pójdzie na marne a i tak tata zastanawiał się nad sprzedażą, bowiem z wydziału budowania przestrzennego przyszła do nas informacja, że planowana jest budowa autostrady, wiec domu nie było sensu na niej budować. Po otwarciu tej stacji benzynowej udaliśmy się na nią aby zobaczyć jak zagospodarowany został grunt. Wyglądało to fajnie, bowiem oprócz standardowych stanowisk, gdzie można było zatankować znaleźliśmy odkurzacz i miejsce, gdzie można sprawdzić ciśnienie w kołach. Ucieszyliśmy się, bowiem po drodze odczuwaliśmy, że w tylnym kole dzieje się coś niedobrego. Zaraz przyszedł do nas właściciel i powiedział, że zainwestował w wydajne kompresory 100l i nasze koło napompowane będzie w przeciągu kilku sekund. Miał rację i nasz samochód automatycznie się nieco podniósł. To była dla nas wielka radość, że nic złego po drodze się już nie stanie. Jako, że ziemia była dosyć duża właściciel zrobił pokaźnych rozmiarów parking oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Fajnie, że udało nam się w tak korzystny sposób sprzedać działkę a ona została tak dobrze zagospodarowana. Kompresory to bardzo przydatna sprawa, bowiem można szybko uporać się z różnego rodzaju problemami a właściciele stacji zyskują zadowolonych klientów, którzy zapewne wrócą.