Odchudzające zabiegi lipolizy na ciało w Warszawie

Medycyna estetyczna stosuje wiele środków, aby podnieść komfort życia związany z wyglądem i urodą. Wśród nich jest wiele nowoczesnych zabiegów na twarz i ciał, dzięki którym osiągamy idealne sylwetki i piękne smukłe ciało.Obecna presja dążenia do doskonałości przyczyniła się do stworzenia coraz nowszych i mniej inwazyjnych metod udoskonalania wyglądu.

Nieinwazyjne zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej

lipoliza iniekcyjna warszawaJedną z najnowszych metod pozbywania się niechcianego tłuszczu jest lipoliza iniekcyjna Warszawa w wielu gabinetach medycyny estetycznej ten zabieg ma w swojej ofercie.Zabieg nie jest inwazyjny i jest wykonywany jest na rożne części ciała, w którym tkanka tłuszczowa ma tendencję do kumulowania się.Można zastosować ją na brzuch i uda, ale także na twarz.Najczęściej osuwa się tłuszcz z okolic podbródka i dolnych powiek. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalistycznego roztworu w znieczuleniu ogólnym, który ma na celu usuniecie zalegającego tłuszczu i w procesie przemiany materii usunięcie go z ciała. Nie wymaga pobytu w szpitalu i długiej rekonwalescencji. Najskuteczniejszy jest, gdy stosowany jest na niewielkie złogi i raczej ma charakter estetyczny. Nie wszystkie partie ciała da się wypracować ciężkimi ćwiczeniami, a lipoliza zredukuje nadmiar tkanki w newralgicznych punktach.Proces zabiegu trwa kilkadziesiąt minut i mogą po nim pozostać ślady po iniekcji, opuchlizna i zaczerwienienie. Dodatkowo po zabiegu stosuje się drenaż limfatyczny przyspieszający procesy przemiany i usuwania tłuszczów. Są pewne ograniczenia do wykonania lipolizy, z którymi należy się zapoznać w gabinetach. Koszt uzależniony jest od partii i ilości preparatu wykorzystanego w zabiegu.

Zabieg w chwili obecnej jest bardzo popularny w gabinetach medycyny estetycznej. Daje dobre efekty i permanentnie usuwa złogi tłuszczu w różnych częściach ciała modelując sylwetkę i kontur twarzy. Sprawdza się w redukcji niewielkich złogów raczej przy szczupłej sylwetce.To doskonały nieinwazyjny zabieg podnoszący komfort życia przy niewielkim ryzyku.