Nowy pracownik firmy windykacyjnej

Po studiach szukałem zatrudnienia w różnych miejscach. Miałem silny charakter i potrafiłem rozmawiać z klientami przez telefon i sprzedawać im różne rzeczy. Potrzebowałem jednak pracy, która dawałaby mi więcej możliwości rozwoju i dlatego zmieniłem pracę.

Najskuteczniejszy pracownik firmy windykacyjnej 

skuteczna windykacja w gdańskuSwoim ogłoszeniem zainteresowała mnie firma windykacyjna, która w Gdańsku była znana ze swojej skuteczności. Wiedziałem, że praca w tak prestiżowej firmie należała do ciekawych i przede wszystkich ambitnych dlatego postanowiłem tam aplikować. W firmie oferowana była bardzo skuteczna windykacja w gdańsku i przez to najwięcej klientów z całego kraju zgłaszało się do nich w sprawie współpracy. Zatrudnienie dostałem od razu, ponieważ jak stwierdził kierownik, z którym rozmawiałem, miałem predyspozycje do pracy na takim stanowisku. Po odbyciu szeregu szkoleń mogłem samodzielnie zacząć windykować długi. Założyłem sobie, że będę najskuteczniejszym ze wszystkich pracowników i robiłem wszystko, by osiągnąć ten cel. Pod koniec miesiąca było rozstrzygnięcie wyników. Nie miałem pojęcia jakie kwoty windykowali moi koledzy, ponieważ nikt o tym nie mówił. Tym bardziej z niecierpliwością czekałem na ogłoszenie. Zostałem pochwalony na forum przed wszystkimi, ponieważ okazało się, że byłem najskuteczniejszy. Pieniądze, które udało mi się zarobić w pierwszym miesiącu pracy były ogromne. W życiu jeszcze tyle nie zarobiłem nigdzie. Zaprosiłem swoją dziewczynę na wystawną kolację w drogiej restauracji.

Obecnie jestem kierownikiem zespołu, ponieważ cały czas osiągałem wysokie wyniki i odzyskałem mnóstwo pieniędzy nawet od klientów, którzy z pozoru wydawali się osobami niewypłacalnymi. Poznałem wszystkie techniki negocjacyjne co mi ułatwiało pracę.