Noclegi w Skorzęcinie

Za miesiąc wakacje. Nie raz zastanawiamy się dokąd pojechać w ten piękny czas? Co nowego zobaczyć? Gdzie przenocować? W Polsce jest wiele miejsc godnych polecenia, od znanych i oczywistych takich jak morze i góry, po mało rozreklamowane a nawet ukryte takie jak letnisko w Skorzęcinie.

Gdzie nocować w Skorzęcinie

noclegi w SkorzęcinieOfert na noclegi w Skorzęcinie jest naprawdę sporo. Nawet jeśli szukamy chwilę przed rozpoczęciem sezonu letniego będziemy mieli w czym wybierać. Do dyspozycji mamy pola namiotowe, domki wczasowe, apartamenty, pokoje gościnne i pensjonaty. Większość z nich położona jest w lasach pomiędzy jeziorem Białym a jeziorem Niędzięgiel. Odległość pomiędzy kolejnymi ośrodkami wypoczynkowymi jest tak niewielka, że przemieszczając się leśnymi alejkami nawet nie zauważymy, że weszliśmy już na teren innego letniska. Z kolei ceny za noclegi w Skorzęcinie wahają się od 25 do 150 zł/os w zależności od standardu. Są tu zarówno jednopokojowe murowane domki połączone w szeregi przeznaczone dla np. 4 gości, wyposażone w łazienkę i aneks kuchenny. Jak i wolno stojące piętrowe domki drewniane z miejscem do grillowania, czy przeszklone apartamenty z tarasami przeznaczone do wypoczynku rodzinnego nawet dla 12 osób. Cena za nocleg związana jest także z odległością domku od plaży. Im nocleg bliżej jeziora tym cena wyższa. Inną opcją są oczywiście pola namiotowe. Tu z kolei koszt osoby dorosłej za dobę to 8 zł. Do tego należy doliczyć cenę za rozbicie namiotu od 10-20 zł/dobę oraz za parkowanie samochodu.

Ilość atrakcji skupiona na niewielkim obszarze sprawia, że warto przyjechać tu na dłużej i przenocować. Tym bardziej że życie na terenie ośrodków toczy się nie tylko w dzień ale i w nocy. Liczne alejki, promenady, stoiska sezonowe z różnościami, restauracje, dyskoteki czynne są do białego rana.