Nietypowe nogi do ławki nad stawem wodnym

Dość niedawno kupiłam sobie z mężem domek letniskowy nad dość sporym stawem wodnym. Do tego domu postanowiliśmy przyjeżdżać na całe wakacje, czyli dwa miesiące. Tam będziemy nabierać energii i zapału do późniejszej pracy. Widok jest niesamowity. Ale była jedna kwestia, którą musieliśmy rozwiązać. 

Budowa nietypowej ławki z nogami w domku letniskowym 

nogi do ławekTą kwestią która należało rozwiązać było brak ławki wokół domu, czy też co ważniejsze nad tym stawem, gdzie moglibyśmy sobie odpoczywać. Dlatego też postanowiliśmy wybudować sobie nową ławkę. Wcale nie zamierzaliśmy kupować nowej. Po prostu wykorzystaliśmy materiały jakie znaleźliśmy w tym domku letniskowym. W szopie za domem były stare, ale w bardzo dobrym stanie belki drewniane. To drzewo przecięte na pół. Na płaskiej części można spokojnie sobie usiąść. Więc już mieliśmy siedzenie. Takich belek było z osiem. A więc mogliśmy spokojnie zrobić osiem ławek. Tylko brakowało nam nóg do tych ławek. Jak wiadomo nogi do ławek muszą koniecznie być. Ale w dość szybki sposób ten problem też rozwiązaliśmy. Znaleźliśmy jeszcze takie drewno niepocięte, okrągłe. A my je pocięliśmy na mniejsze klocki i już mieliśmy nogi do ławek. Aby to wszystko umocować wystarczyły duże, masywne gwoździe, ale z ich znalezieniem w takim domu, a raczej szopie nie było większych problemów. I na sam koniec wystarczyła już tylko ludzka siła rąk, by wbić je za pomocą młotka. Po jakiś trzech godzinach mieliśmy już cale osiem ławek. Wystarczyło je teraz tylko rozmieścić na całej posiadłości. Mieliśmy samochód więc nim transportowaliśmy te ławki. Dwie postawiliśmy przed domem, a reszta wylądowała wokół całego stawu w pewnych równych odległościach. Teraz teren z ławkami był ładniejszy.

Ważne by móc sobie gdzieś usiąść. Czy to przed domem, czy nad stawem. Można wtedy na takiej ławce się wygrzewać na słoneczku. My wykorzystaliśmy drewno w czystej postaci, by zbudować ławki. Przez to cały teren zachował swój naturalny urok i tak miało być. Stworzyliśmy sobie nietypowe ławki z nietypowymi nogami do nich.