Napis, który zaskoczy gości

Urządzając mieszkanie, chciałoby się mieć coś niebanalnego, innego niż obowiązujące standardy, cos co zaskoczy lub rozśmieszy gości przekraczających próg domu.  Można więc przyjąć, że trzeba mocno się wysilić aby znaleźć coś takiego, co spełni taka rolę. Nic bardziej mylnego. Szeroko pojmowany rynek, wyczulony na potrzeby klienta, zadbał o to, aby można było zaspokoić i takie potrzeby.

Czy wieszak może być śmieszny?

wieszak z napisemOwszem może być śmieszny, może nawet pełnić funkcję informacyjną, jeżeli jest to wieszak z napisem. Wieszaki z napisami są przeznaczone zarówno do kuchni, jak i łazienki. Oddzielna grupa napisów dotyczy wieszaków przeznaczonych do odzieży wierzchniej gości lub domowników. Taki wieszak pewnie musi się znaleźć w przedpokoju, w sieni, czy w garderobie. Napisy na wieszakach łazienkowych ograniczają się do imion domowników (żeby nie pomylili ręczników). Wieszaki kuchenne mają zwykle napisane sentencje, przypominające niegdysiejsze makatki. Największe pole do popisu dają pozostałe wieszaki, czyli garderobiane. Są tu napisy niezobowiązująco powitalne. Są również z cieplejszym powitaniem, ale obok są napisy niezbyt zachęcające do odwiedzin tego domu. Z zapisów informacyjnych dowiadujemy się o ulubionych zajęciach domowników, wymagających specjalnego odzienia, które po wykorzystaniu, zapewne zawiśnie na opisanym wieszaku. Informacyjny napis mówi też o przeznaczeniu danego wieszaka. Na wieszaku wypisane są również różne deklaracje patriotyczne i nie tylko.  Aż trudno uwierzyć jak wiele informacji można zapisać na banalnym wieszaku.

Zainteresowanych zakupem takiego gadżetu, odsyłam przede wszystkim do sklepów internetowych i stron producenckich. Producenci oferują taka ilość różnorodnych napisów, że nie deklarują się do realizacji pomysłów klienta. Pewnie zakładają , że niczym nowym ich nie zaskoczy. Przeglądając oferty można przyjąć, że mają rację