Naklejki 3D sposobem na reklamę

Naklejki zwykle kojarzą nam się jedynie z funkcją dekoracyjną. Przybierając przeróżne wzory dodają uroku produktom bądź pomieszczeniom. Jednak nie jest to ich jedyna funkcja. Stanowią one bowiem doskonałe podłoże pod reklamę. W ten prosty sposób możemy bowiem zwrócić na siebie uwagę klienta.

Zastosowanie naklejek 3D

sprawdzone naklejki 3dNa szczególną uwagę ostatnimi czasy zasługują sprawdzone naklejki 3d, doskonale sprawdzające się w reklamie. Wykorzystywane są one zarówno w przypadku oznaczania produktów jak i oznaczania gadżetów reklamowych. Dzięki nowoczesnym technologiom mogą przybierać dowolne kształty oraz rozmiary, co czyni je niezwykle uniwersalnymi. Same naklejki 3D występują również pod nazwą naklejek epoksydowych bądź zalewanych żywicą. Obie te nazwy wynikają z zastosowanych do ich produkcji materiałów. Ich nadruk zwykle występuje w dwóch rodzajach. Możemy bowiem spotkać się z drukiem cyfrowym oraz offsetowym. Pierwszy z nich sprawdza się w przypadku niewielkich nakładów oraz szybkich zleceń. Druk w tym przypadku zostaje wykonany na podkładzie z białej folii. Z kolei druk offsetowy jest wykorzystywany głównie w przypadku dużych nakładów oraz skomplikowanych projektów graficznych, które posiadają mnóstwo drobnych elementów. Pamiętajmy zatem, aby rodzaj nadruku dopasować do rodzaju projektu oraz ilości nakładu. Bez względu jednak na to jaką metodę wybierzemy, obie przyniosą niesamowite efekty wizualne. Sprawdzą się doskonale do znakowania urządzeń, mebli, samochodu, gadżetów reklamowych czy elementów biurowych.

Oprócz dwóch powyższych technik nadruku, spotkać możemy także sitodruk. Sprawdza się on szczególnie wtedy, gdy konieczne jest prawidłowe odwzorowanie kolorów z palety Pantone. Druk w tym przypadku wykonywany jest na foliach poliestrowych.