Największy wybór ogrodzeń betonowych na Śląsku

 

Gdy kupowaliśmy z mężem działkę, pod nasz przyszły dom, widziałam niewiele szczegółów oczyma wyobraźni. Widziałam fasadę naszego domu, ale nie widziałam na przykład ogródka. Nie potrafiłam sobie wyobrazić niektórych rzeczy. Twierdziłam, że jeszcze nie czas na płoty, ławki czy rabaty. Czas jednak leci bardzo szybko.

Dom z ogrodzeniem betonowym? Mój jest przepiękny

ogrodzenia betonowe śląskNasz dom po roku już stał, a ja musiałam podjąć decyzję o jakimś ogrodzeniu. Mąż upierał się przy płacie drewnianym. Ja jednak wiedziałam, że w ogóle nie pasuje do elewacji i nie będzie współgrał z nią. Byłam zła, że nie widzi tego. Po głowie chodził mi płot betonowy: stabilny, ciężki, dający poczucie bezpieczeństwa. Powiedziałam o tym mężowi. Widziałam, że nie wie co o tym sądzić – może dlatego, że nigdy o tym nie rozmawialiśmy? Poszukałam w Internecie hasło: ogrodzenia betonowe śląsk i pokazałam mu grafiki. Dobrze dobrany płot, współgra z elewacją, nie wymaga konserwacji, jest stabilny i tani. Ażurowe części dodają lekkości, gdy ktoś tego zechce. Mąż zawsze marzył o płocie drewnianym i wiedziałam o tym, jednak w tym wypadku wiedział, że, to na mój gust musimy się zdać. Tym bardziej, że mieliśmy psy, które uwielbiały się podkopywać. Na Śląsku nie ma problemu ze znalezieniem ogrodzeń betonowych; razem zatem musieliśmy wybrać kryteria, którymi się kierować przy wyborze firmy. Czy to będzie cena, odległość, marka czy miła obsługa – każdy wybiera co lubi. My obejrzeliśmy galerie, cenniki i wybraliśmy firmę, do której się udaliśmy. Reszta to formalność.

Złożenie zamówienia, wybór panela, zapłata. Niedługo potem zapomniałam o płocie i musiałam wybierać rodzaj trawnika jaki chcę mieć. Kwiaty na rabaty, kolor rynien i parapetów to drobnostki, które sprawiały mi największą przyjemność!