Musiałam naprawić okno

Ostatnio miałam małe problemy z oknem w mojej sypialni. Miałam wrażenie, że się rozszczelniło przez to, że dostawało się przez nie zimno i nawet powstawał przeciąg. Prognozy pogody zapowiadały, że w najbliższym czasie czekają nas pierwsze w tym roku przymrozki, dlatego postanowiłam jak najszybciej naprawić okna w moim mieszkaniu. Musiałam tylko znaleźć firmę, która to wykona.

Kto w Poznaniu naprawi okno?

naprawa okien poznańPoszukiwania takiej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: naprawa okien poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć polecaną i rekomendowaną przez klientów firmę. Klienci pisali, że jest to firma z dużym doświadczeniem na rynku, która profesjonalnie zajmuje się naprawą i wstawianiem okien różnych rodzajów. Zapoznałam się z ich ofertą i cennikiem na stronie internetowej. Uznałam, że mają bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi. Zadzwoniłam do nich i umówiłam się na naprawę okna. Dużą zaletą tej firmy było to, że do klientów na terenie Poznania oferowali darmowy dojazd. Było to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu płaciłam tylko za wykonaną usługę. Co mi się również spodobało, mieli bardzo szybkie terminy. Już na drugi dzień przyjechali do mnie do domu i zaprali się za naprawę okna. Szybko zorientowali się, że przyczyną jest odklejająca się uszczelka. Mieli ze sobą profesjonalny i fachowy sprzęt.

Dzięki niemu bardzo szybko wymienili uszczelkę na nową i nie miałam więcej problemów z tym oknem. Materiały z których korzystali były wysokiej jakości, dzięki czemu wiem, że nie popsują się zbyt szybko. Zresztą dostałam od nich nawet gwarancję na wymieniony produkt oraz wykonaną usługę. Nie było również problemu z wystawieniem mi faktury VAT zamiast paragonu. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.