Meeting biznesowy i nagrody

Rozdawanie nagród kojarzy się przede wszystkim z nagrodami z dziedziny filmu, muzyki czy literatury. Takie imprezy są nagłaśniane w mediach, wyniki są komentowane, a zdjęcia gwiazd krążą po sieci. Jednak nagrody to nie tylko domena sztuki, ale również biznesu. Nagradzane są nowe, prężnie rozwijające się firmy, te najbardziej innowacyjne, czy te którym udało się za granicą.

Meeting biznesowy i docenianie przedsiębiorców

organizacja meetingów biznesowych w WarszawieFirma w jakiej pracuję również została zaproszona na takie rozdanie nagród. Organizacja meetingów biznesowych w Warszawie często odbywa się w tej samej restauracji, więc nie byliśmy zdziwieniu że znowu nas tam zapraszali. Pracuję w firmie, która jest an rynku dopiero od kilku lat, jednak bardzo dobrze sobie radzi, szczególnie że jest to branża niszowa. Często jesteśmy zapraszani na takie biznesowe rozdania nagród. Tym razem też doszły nas słuchy, że ponoć mamy szansę na jedna z nagród, więc ktoś pojawić się musiał. Wybrana została delegacja trzech osób, w tym ja. Nigdy nie byłam na meetingu, ale mi się spodobało. Całość wydawała mi się bardzo dobrze zorganizowana i zaplanowana. Stoliki były elegancko nakryte i stały przodem do sceny na której wręczane były nagrody. Jedzenie było bardzo dobre, był też szampan i drinki. Sala mimo swojej wielkości wydawała mi się kameralna i panowała przyjemna atmosfera. Zgodnie z plotkami dostaliśmy nagrodę dla firmy, która dobrze sobie poradziła na rynku skandynawski. Eksportujemy produkty głównie do Norwegii.

Chętnie bym się jeszcze kiedyś wybrała na taki meeting biznesowy. Mogłam porozmawiać także z naszymi klientami, czy nawiązać nowe znajomości odnośnie współpracy długoterminowej. Nagroda już trafiła na naszą półkę z osiągnięciami. Szef był bardzo zadowolony z osiągnięć.