Lakiery do podłóg

Podłoga jest miejscem, które jest szczególnie eksploatowane w domach. Dlatego każdy jej użytkownik stara się, aby używać do zabezpieczeń podłóg takich materiałów, które spełniają wszelkie wymogi wytrzymałościowe i estetyczne. Nie wystarczy ładnie pomalować podłogi drewnianej, aby użyty lakier przetrwał długie lata.

Najlepsze produkty do konserwacji podłóg

bona megaKażdy właściciel drewnianej podłogi chciałby, aby zachowała ona swój wygląd przez długie lata, dając jednocześnie odczucie naturalnego drewna. Jak wiadomo różnie z tym jest. Kiedyś malowano drewniane podłogi kolorowymi lakierami, jednak nie wytrzymywały one zbyt długo. Lakier szybko się ścierał i pozostawiał odkryte miejsca, które jednocześnie były narażone na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Wtedy, taki lakier spełniał rolę ochrony podłogi przed tymi warunkami. Dziś już są inne, o wiele bardziej funkcjonalne produkty. Jednym z nich są bona mega, czyli produkt do podłóg, który doskonale nadaje się do ochrony drewnianych podłóg w pomieszczeniach zamieszkałych przez ludzi. Jest w pełni ekologiczny, nie powoduje podrażnień, a przede wszystkim idealnie zabezpiecza drewno przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Bazuje on głównie na olejach roślinnych oraz posiada certyfikat GreenGuard, który potwierdza niezwykle niską emisję. Poza tym bardzo łatwo się go aplikuje. Może to zrobić praktycznie każdy i do tego nie musi przejmować się trudnościami w oddychaniu, jak to bywało przy kładzeniu lakierów np. nitro na podłogi.

Bona Mega Natural to produkt wart polecenia do stosowania nawet w domach, gdzie mieszkają alergicy. Nie szkodzi także zwierzętom. Warto stosować takie produkty, które pomimo tego, iż będą doskonale zabezpieczać naszą podłogę, to jeszcze zadbają o nasze zdrowie.