Jakość fotelika Recaro

Od wielu lat obowiązują przepisy ruchu drogowego, które nakazują przewożenie małego dziecka w specjalnym foteliku samochodowym. Konieczne aby wybrany przez nas model miał odpowiednią homologację i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo przewożenia w nim dziecka.

Cechy charakterystyczne fotelika Recaro

fotelik recaro cenaNa rynku znajdziemy mnóstwo modeli fotelików dla dzieci, ale nie każdy się nadaje do użytku, bo jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Nie każdy model jest wykonany zgodnie z unijnymi wymogami, a przez to jego jakość jest wątpliwa. To jaki wybierzemy fotelik dla naszego dziecka, będzie miało wielkie znaczenie w sytuacji ewentualnego wypadku i może mu uratować życie, dlatego musi być przede wszystkim bezpieczny. Popularny fotelik Recaro cena jego mieści się w środkowym przedziale i sporo rodziców wybiera właśnie ten model, bo w rozsądnej cenie dostajemy wysoką jakość i bezpieczeństwo. Foteliki firmy Recaro, to wiele modeli dopasowanych do wieku i wagi dziecka. Są one kompatybilne z większością stelaży wózków cenionych firm. Zamontujemy go w każdym samochodzie, który posiada zapięcie na pasy bezpieczeństwa. Jest on wykonany ze specjalnego tworzywa odpornego na uderzenia i wgniecenia. Jego boki są dodatkowo wzmocnione, aby chronić malucha w sytuacji bocznego uderzenia. Miękkie siedzisko zapewnia odpowiednie podparcie dla pleców dziecka, a gąbka daje jeszcze większy komfort jazdy. W cenie fotelika, producent daje klientowi aż czteroletnią gwarancję i możliwość taniego serwisowania.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na zakup fotelika firmy Recaro, to najlepiej go nabyć w sprawdzonych sklepach z artykułami dla dzieci, albo bezpośrednio na stronie producenta. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że kupujemy produkt najwyższej jakości.