Jakie odżywki Animal Flex wybrać?

Odżywki dla osób aktywnie uprawiających sport to norma. Sam nie mogłem sobie tak naprawdę wyobrazić uprawiania sportu bez dobrze dobranej suplementacji, dlatego też postanowiłem tym bardziej sprawdzić się w tym zadaniu i zobaczyć, czy i na mnie odpowiednie suplementy działają.

Animal Flex dla osób aktywnych

Animal Flex na stawyZrobiłem chyba tak, jak wszyscy – udałem się po prostu do odpowiedniego sklepu dla sportowców, gdyż tam jeszcze przed wejściem zauważyłem odpowiedni szyld reklamowy, że w sklepie znajdę wszystko to, czego potrzebuję. Okazało się, że po wejściu były same odżywki dla sportowców rozstawione na półkach i wszystko było na tyle kolorowe, że nie wiedziałem, na co mam zwrócić uwagę. Gdzieś słyszałem o białku oraz o węglowodanach, że są niezbędne. Gdzieś o aminokwasach, które faktycznie warto brać przed i po treningu. Albo przed snem? Jak widzicie jest wiele teorii na temat brania suplementów. Dlatego widząc dobrze zbudowanego sprzedawcę w tym sklepie postanowiłem porozmawiać z nim przez godzinę o tym, co tak naprawdę powinienem brać na samym początku mojej przygody z siłownią. Odżywki dla sportowców Animal Flex na stawy nie były drogie. Za dobre białko zapłaciłem kilkadziesiąt złotych i to mi starczy spokojnie na dobre parę tygodni, więc nie będę musiał wydawać jakichś większych pieniędzy. Wszystko bowiem zależy od tego, co chcę osiągnąć. Jeśli chciałbym szybko przytyć, to na pewno warto będzie skorzystać z opcji gainerów węglowodanowych.

Odżywki dla sportowców były jak widać bardzo różne i każdy suplement tak naprawdę działał na swój sposób. Jak dowiedziałem się od pracownika, to właśnie w suplementacji chodzi o uzupełnieniem wszystkich makroskładników, które są niezbędne w procesie budowania masy mięśniowej, czy chudnięcia poprzez aktywności fizyczne.