Jak odpowiednio dobrać fluid?

Fluid, zamienne określenie podkładu, stanowi swoistą bazę naszego makijażu. Oczywiście najpierw nakładamy jakiś krem, bądź specjalistyczną bazę, ale to on daje pierwszą zmianę na naszej twarzy. Wyrównuje jej koloryt, zakrywa pierwsze zaczerwienienia i lekko wypryski. Bez podkładu wiele kobiet obecnie nie wyobraża sobie wyjścia na miasto i pokazania się w pracy.

Jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa podkład?

podkład do twarzyBez wątpienia życie większości kobiet kręci się wokół makijażu. Być może nie rozmawiają one stale o nim i nie są uzależnione od kupowania kosmetyków, ale na przykład nie wyjdą bez niego z domu. Mnóstwo nastolatek, ale i kobiet dorosłych, boryka się z problemem trądziku, przebarwień, czy też popękanych naczynek. Przez te małe mankamenty rodzą się w nich kompleksy, na które ratunkiem wydaje się być im tylko podkład do twarzy. Bez wątpienia po nałożeniu go czujemy się bardziej pewne siebie, atrakcyjniejsze i bardziej kobiece. Makijaż bowiem potrafi bardzo dużo zmienić w naszym wyglądzie, do czego większość kobiet dąży. Jak jednak odpowiednio dobrać podkład, by nie wyrządził nam on krzywdy? Nałożenie pierwszego lepszego fluidu zakupionego w drogerii, na pewno nie pomoże nam wyglądać ładniej, czy też zakryć jakichś mankamentów skóry. Wręcz przeciwnie. Nieumiejętnie dobrany podkład sprawi, że będziemy wyglądać źle. Nasza twarz będzie mocno odznaczać się od szyi, kolorystyka podkładu będzie tworzyła na naszej twarzy efekt wręcz komiczny. Dlatego dobierać trzeba nie do skóry ręki, lecz do skóry twarzy. Lepiej kupować lekko za jasny podkład, który ocieplimy bronzerem, niż za ciemny. Przede wszystkim jednak nie wolno kupować o kilka tonów ciemniejszego.

Ten mały kosmetyk w naszej kosmetyczce sprawia, że nasze życie psychiczne naprawdę może się zmienić. Od nas jednak tylko zależy to czy na lepsze, czy też na gorsze. Dobierajmy zatem go z głową, by nieumyślnie nie zrobić sobie nim „krzywdy”.