Indyjska komoda urozmaiceniem aranżacji

Od zawsze podobały mi się oryginalne wnętrza, które przyciągają wzrok. Lubię, kiedy pomieszczenie ma w sobie „to coś”. Przed przeprowadzką do nowego mieszkania postanowiłam, że samodzielnie urządzę wszystkie pokoje, aby w pełni pasowały do moich upodobań. Miałam nadzieję, że uda mi się stworzyć inspirujące otoczenie, w którym będę się dobrze czuła.

Piękna komoda w indyjskim stylu

komody indyjskieUwielbiam podróżować i chciałam, żeby było to widać po wystroju mojego mieszkania. Lubię się inspirować orientalnymi krajami, które mnie od dawna fascynują. Zaczęłam więc szukać mebli, które wpasowałyby się w taki styl. Moją uwagę od razu przyciągnęły komody indyjskie. Takie oryginalne meble wyglądają naprawdę ciekawie, a przy okazji są bardzo praktyczne. Lubię rozwiązania łączące funkcjonalność z niebanalnym wyglądem, dlatego zdecydowałam się kupić taki mebel. Zastanawiałam się jeszcze nad tym, gdzie będzie najbardziej pasował. Ostatecznie postanowiłam umieścić taką komodę w salonie, aby stanowiła ozdobę tego pomieszczenia. Lubię zapraszać do siebie gości, więc miałam nadzieję, że im również spodoba się taki ciekawy mebel. Dzięki niemu pomieszczenie to nabrało zupełnie innego charakteru. Poza tym zyskałam również sporo miejsca do przechowywania najróżniejszych drobiazgów. Mebel w indyjskim stylu sprawił, że mój salon pomimo swojego minimalizmu prezentuje się bardzo pięknie i stylowo.

Lubię praktyczne meble, które pozwalają na wygodne uporządkowanie wielu rzeczy. Nie spodziewałam się jednak, że uda mi się znaleźć taką komodę, która równocześnie będzie wspaniałą ozdobą wnętrza. Dzięki niej mój salon stał się o wiele bardziej oryginalny. Mebel w indyjskim stylu przywodzi na myśl dalekie podróże. Taki mebel jest więc praktyczną dekoracją tego wnętrza.