Ginekologia estetyczna dla kobiet

Płeć piękna stałe upiększa swoje ciało, bo chcę się dobrze czuć w swoim ciele i być atrakcyjna dla męża, czy partnera. Kobiety coraz częściej korzystają z usług gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, czy salonów spa. Jednak nie wszystkie defekty można usunąć nieinwazyjnie. 

Na czym polegają zabiegi z ginekologii estetycznej?

ginekologia estetyczna w InowrocławiuKażda kobieta chce wyglądać idealnie na plaży, bo to podnosi jej samoocenę. Dotyczy to również miejsc intymnych, które są zarezerwowane tylko dla jedynego mężczyzny. Poród, czy przebyte choroby, mogą wpłynąć na wygląd pochwy, warg sromowych, czy piersi. Ginekologia estetyczna w Inowrocławiu zajmuje się rekonstrukcją miejsc intymnych kobiet. Innowacyjne metody przy użyciu super dokładnego lasera, umożliwiają przywrócenie kobiecie dawnych kształtów narządów rozrodczych, a specjalna technika lecznicza, pozbywa kobiecy biust niemalże w dziewięćdziesięciu procentach z nieestetycznych rozstępów. Zbyt luźna pochwa po ciężkim porodzie, czy naciągnięte wargi sromowe mogą powodować dyskomfort w trakcie współżycia, dlatego nie warto tych problemów bagatelizować. Leczenie obejmuje także przypadki deformacji narządów płciowych, które występują od urodzenia. Do podstawowych zabiegów ginekologi estetycznej należy zaliczyć plastykę pochwy, rekonstrukcję krocza, pomniejszanie, lub powiększanie warg sromowych, a także powiększanie „punktu G” za pomocą kwasu hialuronowego. Są to zabiegi, które się wykonuje pod narkozą, gdyż jest to technika inwazyjna.

Kobiece problemu już nie muszą utrudniać życia, powodować wycofanie społeczne, czy rezygnację ze współżycia z partnerem. Zabiegi w Inowrocławiu nie są refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia i trzeba za nie samodzielnie zapłacić, a nie należą one do najtańszych.