Fototapeta odmieniła mój pokój

Mam już piętnaście lat, a przez długi czas mój pokój wyglądał jakby należał do dziesięciolatki. Od dawna marzyłam o tym żeby pokój został wyremontowany i w końcu się udało. Efekt jest świetny, a największa zmiana w pokoju zaszła dzięki fototapecie. Myślę, że to ona zmieniła klimat tego całego pomieszczenia i sprawiła, że ten pokój jest po prostu bardziej mój.

Dzięki fototapecie mój pokój wygląda na młodzieżowy

fototapety na ścianę młodzieżoweMeble w moim pokoju nie były złe. Po prostu były zbyt kolorowe przez co wyglądały bardzo dziecięco. Postanowiłam nie obciążać rodziców takimi dużymi kosztami i poprosiłam ich by kupili mi puszkę białej farby do drewna. Przemalowałam meble i wyglądają one świetnie. Oczywiście zmienił się też kolor ścian. Ale oprócz tego zdecydowałam się też na to by na ścianie przy której stoi moje łóżko znalazła się fototapeta. Odpowiedniej fototapety nie szukałam długo, bo fototapety na ścianę młodzieżowe są łatwo dostępne. Wiele firm i sklepów sprzedaje takie fototapety i co fajne czasami oferują też przyklejenie takiej fototapety na ścianę. Wśród wielu motywów i wzorów znalazłam taki, w którym się zakochałam, bo właściwie oddawał to, co kocham, a mianowicie Nowy Jork. Uwielbiam to miasto i moim marzeniem jest by kiedyś polecieć do USA i spędzić kilka tygodni w Nowym Jorku. Panorama Nowego Jorku, na którą cały czas mogę patrzeć w moim pokoju przypomina mi o tym marzeniu i sprawia, że zrobię wszystko by je spełnić.

Moim zdaniem tapeta jest świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym dla każdego pomieszczenia. Sprawdzi się ona świetnie jako ozdobny dodatek, który ma tylko odświeżyć istniejącą już aranżację, ale też będzie dobra kiedy robimy kompletny remont całego pomieszczenia. Fototapety dostępne są w tak wielkiej ilości osób, że nie ma szans na to by ktoś nie znalazł jakiegoś wzoru dla siebie.