Elektryk i podłączenie monitoringu

Dbanie o bezpieczeństwo firmy jest bardzo ważne. Musimy martwić o to, czy nikt nie ukradnie naszego towaru, czy nikt się nie włamie. Dlatego też warto jest zadbać o ochronę. W naszej firmie pracuje jeden ochroniarz i jak do tej pory się sprawdzał, mimo iż chyba jednak nie miał okazji do działania.

Elektryk zadba o nasze bezpieczeństwo

elektrykSzef jednak stwierdził, że trzeba coś zmienić. Nie wystarczy sam ochroniarz, bo jak nie złapie kogoś na gorącym uczynku to nic z tego nie będziemy mieli. Potrzebny był nam monitoring, więc ktoś musi zamontować kamery. Sami się na tym nie znamy, mimo iż sprzedajemy sprzęt komputerowy. Lepszy byłby jakiś elektryk z Mokotowa, żeby się tym zajął. Taki fachowiec na pewno przyjdzie podłączy kabelki i wszystko będzie działało, a my byśmy się nad tym męczyli nie wiadomo ile. To nie jest takie proste jak podłączenie płyty indukcyjnej, że da się to zrobić w godzinę. Trzeba pociągnąć kable do kamer, zamontować je we właściwych miejscach, i sprawdzi czy działają i przesyłają obraz do dyżurki ochroniarza. Kto by chciał zostać po godzinach i to ogarniać? Na pewno nie ja. Dobrze że weźmie się za to profesjonalny elektryk. Pan Miecio przyszedł do nas a piątek, żeby po pracy wszystko załatwić, a żeby od weekendu kiedy jest najwięcej włamań już wszystko działało.

Tak jak sądziłam pan Miecio znał się na tym. Widziałam tylko jak zaczynał pracę, ale widać było, ze to nie pierwszy raz podłącza taki monitoring. Teraz kamery działają jak należy, i obraz jest dobrze transmitowany do dyżurki ochroniarza.

Dobrych elektryków ma firma elektroprim.waw.pl