Echosonda wędkarska a szukanie skarbów

W związku z tym, że wędkowanie od dzieciństwa mnie interesowało to staram się przekazać też moją pasję z ojca na syna. Mój synek ma teraz siedem lat, czyli tyle ile ja miałem, kiedy po raz pierwszy wyruszyłem na ryby ze swoim ojcem.

Producent echosond – baofeng – ciekawi również poszukiwaczy skarbów!

akcesoria wędkarskieWtedy takie wynalazki jak echosonda wędkarska były nieznane i nikt nie spodziewał się, ze coś takiego ktoś wymyśli. Była tylko wędka, żyłka i przynęta, jednak to nam w zupełności wystarczało. Ryby brały nawet przy takim mizernym sprzęcie. Również silnik elektryczny do łodzi pozostawał w sferze marzeń, a zazwyczaj to ojciec wiosłował wiosłami na jezioro, żebyśmy mogli powędkować. Teraz są nie tylko nowoczesne łódki do kupienia, ale też nad moim stawikiem można takowe wynająć. Dzięki temu nie muszę mieć własnej łodzi, żeby wybrać się z synkiem na ryby. Lubimy się wtedy bawić. Synek bardzo lubi baofeng, czyli taka wędkarska krótkofalówkę, przez którą lubi ze mną rozmawiać, kiedy idziemy nad jeziorko. Czasem chowa się za drzewami i udaje, ze jest gdzie daleko, ale jak i tak go słyszę, nawet bez sprzętu. Jeszcze bardziej podoba mu się echosonda wędkarska, bo kojarzy mu się z szukaniem skarbów. Patrzy się cały czas w ekran i wypatruje, czy na dnie nie ma jakiejś pirackiej skrzyni albo ukrytego złota. Ja mu nie zamierzam w tym przeszkadzać, jeśli teraz nie będzie się bawił to kiedy? Dobrze, ze wędkarstwo go zainteresowało, nawet jeśli to ze względu na nowoczesne sprzęty.

Ważne, że dzielimy razem pasję wędkowania i możemy spędzić czas tylko we dwoje, jak ojciec z synem powinni. A jeśli potrzebny jets mi do tego baofeng, sonda wędkarska czy inne urządzenia to mi to nie przeszkadza.