Dystrybutory wody a przechowywanie wody

Wielu pracodawców zapewnia obecnie swoim pracownikom napoje. Jest to konieczne w niektórych zawodach, a także określonych warunkach atmosferycznych. Niemniej jednak niektórzy dają pracownikom wodę także wówczas, kiedy nie jest to konieczne.

Dystrybutory wody są użyteczne

dystrybutory wodyZawsze działa to na pewno na plus. Jak jednak należy przechowywać taką wodę, aby nie była ona szkodliwa? Wiadomo, że woda dla pracowników powinna pozostać jak najdłużej świeża, bo nie zawsze jest od razu zużywana. Najlepiej zastanowić się, ile litrów będzie dziennie wypijane. Można zrobić okres próbny i skontaktować się z firmą, która reklamuje, że jest u nich dystrybutory wody i można się umówić na dostawy. Jeśli sprawdzi się, że na przykład jeden baniak jest zużywany w ciągu dwudziestu czterech godzin, na pewno warto wówczas, aby woda do firm była wysyłana właśnie w takich wielkich opakowaniach. Jest to najtańsze rozwiązanie i też wygodne, bo za pomocą dystrybutora pracownicy mogą sobie nalać do kubka tyle wody, ile potrzebują. Niektóre modele dystrybutorów mają także opcję podgrzewania wody. Można więc z czystej zrobić sobie ciepły napój. Taka woda do biura sprawia, że pracodawca już nie musi się o nic martwić. Spełnia wszystkie wymogi, jeżeli tylko ktoś w firmie dba, aby na bieżąco uzupełniać zapasy wody.

Najczęściej można się umówić z dystrybucją, że zabierają stare, puste baniaki i przywożą nowe. To chyba dużo wygodniejsza opcja niż kupowanie samodzielne buteleczek z wodą. Tak nam się przynajmniej wydaje. Każda firma musi sprawdzić na swoim przykładzie, co się opłaca.