Dobra woda do firm

Prowadzę działalność gospodarczą. Moja firma nieźle się rozwija i jestem z siebie dumna. Cieszę się także z postępów, jakie robią pracownicy. Chciałam, żeby zawsze mieli dostęp do zdrowej i świeżej wody, bo wiem, że to wpływa na ich ogólne samopoczucie.

Problemy z wodą do firm

woda do firmDbam o nich i o ich zdrowe odżywianie, ruch, a także właśnie picie. Dostają karnety na siłownię, a do firmy dostarczana jest woda dla pracowników i to nie tylko w dotkliwe upały. Ostatnio jednak zawiodłam się na kilku dostawcach. Sama próbowałam wody, którą oni przywieźli. Była po prostu niesmaczna. Jakby stała w jakimś zatęchłym pomieszczeniu. Musiałam już kilka razy zmieniać dostawcę i trochę mnie to złości. Woda dla firm powinna być łatwo dostępna i powinna być odpowiednio przechowywana. Co bowiem da, jeżeli będę zamawiać płyny, które potem spowodują, że pracownik się rozchoruje? Przecież nie zależy mi na tym, żeby szli oni na chorobowe, tylko na tym, aby byli zdrowi i mieli siły pracować. Dziwię się jak te firmy sobie myślą, że woda do firm może być składowana jakkolwiek. U nas, po zamówieniu, także dbamy, aby znajdowała się ona we w miarę czystej przestrzeni, z dala od chemicznych substancji i detergentów. Woda do biura to ważna rzecz i musi być dobra. Obecnie na szczęście jesteśmy zadowoleni z tego, co mamy.

Byłabym wściekła, gdyby kolejna firma nas zawiodła, jeśli chodzi o dostawy. Cóż, czasami się trzeba trochę naszukać. Znalezienie dobrej siłowni dla pracowników, także zajęło nam trochę czasu, ale było warto trochę się pochylić nad tematem.